ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی بمنظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود .

ثبت شرکت بصورت های مختلفی انجام می شود که مناسب ترین آنها ثبت شرکت با مسیولیت محدود و یا همان GmbH می باشد . حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت  ۲۵۰۰۰ یورو و متوسط زمان لازم برای انجام آن ۴۵ روز کاری است . مبلغ سرمایه پس از واریز به حساب شرکت می تواند بصورت آزادانه توسط صاحب یا صاحبان شرکت جهت توسعه فعالیتها مورد استفاده قرارگیرد. پرداخت سرمایه می تواتد تحت شرایط خاص در دومرحله انجام شود.

 پس از انتخاب نام شرکت و استعلام جهت اطمینان از آزاد بودن نام انتخابی ، اساسنامه شرکت توسط دفتر اسناد رسمی در آلمان تنظیم خواهد شد . متقاضی بمنظور امضا اسناد و مدارک باید در دفتر خانه اسناد رسمی در آلمان حضور یابد و یا از طریق سفارت آلمان در ایران نایید امضا خود را به همراه وکالت ارسال نماید.

 تکمیل پروسه ثبت شرکت مستلزم گشایش حساب بانکی  ، انتقال سرمایه  شرکت ، صدور کد HRB یا همان شماره ثبت شرکت ، عضویت در اتاق بازرگانی و صدور کدهای مالیاتی است .نام تمام موسسان در ثبت تجاری وارد می شود و صاحبان شرکت فقط به اندازه سهام خود در شرکت مسئولیت خواهند داشت . اساسنامه شرکت شامل مجموعه ای از فعالیتها می باشد که متقاضی متناسب با تخصص و تجربه خود به آنها خواهد پرداخت . شرکت می تواند شامل یک مدیر عامل و سهامداران متعدد باشد .

همچنین برای ثبت شرکت در آلمان  نیاز به آدرس قانونی و‌دفتر فیزیکی می باشد. دریافت به موقع مدارک از طریق پست و متقابلا ارسال پاسخ مناسب در زمان مقرر حائز اهمیت است لذا پس از ثبت شرکت  می بایست که فردی  مسئول کلیه مراسلات شرکت را به دقت کنترل نماید . در اینخصوص می توانید از خدمات ویرچوآل آفیس ما برخوردار شوید.

ثبت شرکت در آلمان مزایای زیادی برای صاحب یا صاحبان خود به همراه خواهد داشت که بخشی از این مزایا به شرح زیر می باشد :

با ثبت شرکت در آلمان شما صاحب یک شرکت معتبر با برند آلمان خواهید بود که در تجارت بین الملل از اطمینان و اعتبار قابل توجهی برخوردار است .

شما می توانید با ثبت شرکت درآلمان از مزایای دریافت اقامت موقت و دائم برای خود و اعضای خانواده برخوردار شوید .

می توانید حساب بانکی در بانکهای آلمانی باز کنید و از مزایای دریافت کارتهای اعتباری برخوردار شوید .

شما مالیات بر ارزش افزوده در خریدهای شرکت  را در آلمان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا پس می گیرید.

فرصت اخذ وام از بانکها با سود ناچیز برای شما امکان پذیر خواهد بود .

پس از اقامت می توانید از مزایای انواع بیمه های برای خود و اعضای خانواده بهره مند شوید .

روابط تجاری بین آلمان و ایران از دیرباز وجود داشته و علیرغم محدودیتهای اخیر همچنان در بسیاری از فیلدهای تجاری این همکاریها بصورت مستقیم یا غیر مستقیم پا برجاست . کشور آلمان یکی از بزرگترین صادر کنندگان کالا در اتحادیه اروپا و در دنیا می باشد . در سال 2019 بیش از 1317 بیلییون یورو صادرات از آلمان انجام شده است ، لذا ثبت شرکت در آلمان با موضوع افزایش صادرات همواره مورد توجه اداره بازرگانی بوده و در صورتیکه متقاضی از دانش و تجربه لازم در حوزه واردات و صادرات برخوردار باشد می تواند از این فرصت برای راه اندازی یک تجارت موفق در آلمان و دریافت اقامت بهره مند شود .

 توصیه اکید ما به متقاضیان ثبت شرکت در آلمان این است که از یک دانش و تجربه نسبی در حوزه تجارت ، خرید و فروش و یا توزیع محصولات در بازار برخوردار باشند تا پس از ثبت شرکت در آلمان بتوانند از پتانسیل ایجاد شده جهت رشد شرکت تازه تاسیس بهره مند شوند . اگر شما طی سالهای گذشته در یکی از حوزه های خرید و فروش ماشین آلات ، تجهیزات صنعتی ، قطعات یدکی ، تجهیزات پزشکی ، دارو ، لوازم بهداشتی و آرایشی و مکملهای دارویی فعالیت داشته اید و یا اگر صاحب کارخانه ای هستید که برای واردات مواد اولیه و تجهیزات تا به امروز از خدمات شرکتهای تریدر استفاده کرده اید ، شاید وقت آن فرارسیده تا با ثبت شرکت خود در آلمان علاوه بر استفاده از مزایای گوناگون و کاهش هزینه های خرید ، برای خود و افراد خانواده از دریافت اقامت آلمان بهره مند شوید.

در بین ایالتهای آلمان به جرات می توان گفت که هامبورگ  یکی از بهترین مقاصد جهت ثبت شرکت به حساب می آید . وجود بزرگترین امکانات بندری و حمل و نقل دریایی در آلمان و سومین در اروپا به همراه سایر امکانات مورد نیاز شرکتهای نوپا نظیر شرکتهای حمل و نقل ، بانکها و موسسات مالی ، اتاق بازرگانی فعال ، شبکه حمل و نقل کارآمد ، بیزینس سنترها ، بورس و غیره می تواند شرایط کا ر را برای شرکت های تازه تاسیس تسهیل نماید . تجار ایرانی از دیرباز در شهر بندری هامبورگ به امر تجارت مشغول بوده اند . در یکی از بخشهای تاریخی و بسیار دیدینی هامبورگ بنام هافن سیتی شما شاهد حضور تجار فرش ایرانی هستید که از سالها پیش در این منطقه به امر واردات فرش دست باف ایران اشتغال دارند.

نکته بسیار مهم در خصوص ثبت شرکت در آلمان  ، هدفمند بودن متقاضی و  داشتن یک بیزینس پلن مناسب است . کشور آلمان به دلیل سوابق طولانی تجارت با ایران همواره فرصت های مناسبی را پیش روی تجار و صاحبان صنایع در ایران  جهت راه اندازی دفاتر تجاری در این کشور قرار داده است  . از دیر باز بسیاری از صنایع کشور در حوزه های  معادن و فولاد ، خودروسازی ، پتروشیمی ،...در این کشور دفاتر تجاری فعال داشته اند . متقاضیان ثبت شرکت در آلمان در صورتیکه در حوزه توزیع و یا فروش محصولات واداتی از این کشور صاحب دانش و تجربه باشند می توانند از این پتانسیل برای فعال نمودن شرکت نوپای خود  بهره برداری نمایند .

 نکته آخر اینکه ثبت شرکت در آلمان فقط منتهی به ارایه خدمات حقوقی جهت دریافت اقامت در آلمان نیست . ثبت شرکت شروع مسیری است که قرار است برای شما مقدمات کسب درآمد و شروع یک زندگی جدید با استانداردی مناسب را فراهم کند . در این مسیر در کنار شما هستیم تا با اتکا به سالها تجربه در حوزه بازرگانی خارجی  به شما جهت راهبری و نگهداری شرکت نوپای خود در آلمان یاری رسانیم .     

برای دریافت اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

خدمات

مشاوره واردات و صادرات در آلمان

خدمات مشاوره بازرگانی بیشتر برگرفته از تجارب شخصی اینجانب در واردات و صادرات کالا طی سال‌های طولانی درزمینه های مختلف شامل خرید و فروش  انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ، ابزار آلات ، قطعات یدکی ، مواد اولیه ، مواد معدنی ، غلات ، تجهیزات پزشکی ، قطعات مخابراتی ، لوازم بهداشتی و آرایشی و‌غیره است  .

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت GmbH در آلمان یک پروسه حقوقی بمنظور شروع به فعالیت قانونی در کشور می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای زندگی در آلمان برخوردار شود.

دریافت اقامت آلمان

از طريق دريافت اين نوع از اقامت شما مي توانيد از مزاياي زندگي در آلمان نظير راه اندازي كسب و كار ، استفاده از خدمات بيمه درمان ، بيمه بازنشستگي ، گشايش حساب بانكي ، تحصيل فرزندان در مدارس ، استفاده از خدمات فاينانس بانكها و بسياري از مزاياي ديگر برخوردار شويد .

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی مناسب می باشد.در واقع تمدید اقامت متقاضی و تبدیل آن از اقامت موقت به اقامت دائم برخورداری از مستقیما با ترازهای مالی تنظیم شده توسط حسابدار شما مرتبط می باشد .

خدمات حقوقی در آلمان

خدماتی است که جهت تسريع در روند پرونده اقامت به متقاضيان ارائه مي شود تا همگام با ارتباط مستمر با اداره بازرگاني ، اداره مهاجرت  و سفارت المان در ايران ، امور مربوطه با دقت و بدون تاخير دنبال شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

بمنظور ثبت شركت در آلمان و دريافت اقامت نياز به آدرس ثبتي معتبر مي باشد . همچنين ضروري است تا نامه نگاريها و دريافت و ارسال پاكات و همچنين پاسخگويي به تلقتها از طريق فردي مسئول انجام شود .