خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان

 دريافت خدمات مشاوره حقوقي جهت تجارت و اقامت در آلمان

خدمات حقوقي مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس  قوانین کسب و کار ، قوانین تجارت ، قوانین  بانکداری ، قوانین قرارداد های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود .

قوانین کسب و کار : در خصوص شرکتهایی که با موضوع صادرات کالا از آلمان فعالیت می کنند ، یکی از مهمترین موضوعات حقوقی در پروسه صادرات کالا دریافت مجوزهای صادراتی است .  با حساسیتی که در خصوص حمل کالا با تعرفه های دوال یوز وجود دارد ضروری است تا پروسه دریافت مجوز صادرات از بافا در زمان مقرر و به دقت انجام شود تا شرکت را از جرایم احتمالی در خصوص عدم رعایت قوانین حفاظت نماید  . همچنین قبل از هرگونه سرمایه گذاری توسط شرکت نوپای خود  در داخل یا خارج از آلمان و یا امضای قرارداد با طرف های خارجی یا داخلی بویژه اگر مبلغ قرارداد از رقم قابل توجهی برخوردار باشد به  شما توصیه می کنیم که حتما  از خدمات مشاوره وکلای متخصص ما بهره مند شوید. حضور مشاورین حقوقی ما در قراردادهای بین المللی  ریسک شما را در امضا قراردادهای تجاری کاهش می دهد .

قوانین تجارت : وکلای حقوقی ما آمادگی دارند تا در زمینه تجارت و همچنین سایر زمینه های حقوقی مرتبط خدمات مشاوره ای جامع و کاملی را به شما ارائه دهند و از منافع قانونی و اقتصادی شرکت تازه تاسیس شما حمایت نمایند . مشاوران حقوقی ما در صورت بروز هر گونه مشکل جهت مطالبات احتمالی جبران خسارت ،  در کنار شما خواهند بود و  خوشبختانه به لطف شبکه گسترده بین المللی و همکاری با سایر موسسات حقوقی ​​در خارج از آلمان این امکان فراهم است تا در موارد بین المللی ، از یک منبع واحد ، خدمات مشاوره ای خود را ارائه نمایند. وکلای متخصص ما آمادگی دارند  تا در صورت بروز هر گونه مشکل در چارچوب روابط پیمانکاری تجاری ، وکالت  و دفاع از مشتریان خود را در دادگاههای آلمان بر عهده بگیرند. 

قوانین شرکتها : اشراف به قوانین و مقررات مربوط به تغییر ساختاری شرکتها ، ادغام و تقسیم انها ، عزل و نصب مدیران .افزایش یا کاهش سرمایه ، سرمایه گذاری مشترک و غیره موضوعاتی است که ممکن است صاحبان شرکتها پس از ثبت شرکت در آلمان با آنها روبرو باشند . همچنین ممکن است به هر دلیلی بین شرکا اختلاف نظر ایجاد شود که در صورت عدم حل مشکل از طریق مذاکره ، وکلای ما می توانند از حقوق شما دفاع نمایند.  . موضوعات مربوط به انحلال احتمالی شرکت و یا ورشکستگی شرکت نیز از جمله موضوعاتی است که نیاز به مشاوره خواهد داشت .  وکلای حقوقی ما در صورت نیاز در همه موارد مذکور پشتیبان شما خواهند بود.

حقوق کیفری شرکت ها : کارشناسان حقوقی ما در امور مربوط به حقوق کیفری شرکت ها و تخلفات مالیاتی به متقاضیان خود خدمات تخصصی ارائه می دهند.  پرونده های مالیاتی از جمله مواردی است که به وفور در دادگاههای المان مطرح می شود . دفاع از شرکتها در خصوص پرونده های مالیاتی ، با توجه به حضور دادستانهای ماهر نیاز به تبحر دارد.  کارشناسان حقوقی ما می توانند در باره تصمیمات دیوان عالی کشور توضیحات لازم را  ارائه دهند و پرونده های کاملاً پیچیده را به شکلی قابل فهم برای متقاضی آماده نموده  و در طول مسیر دادرسی از موکل خود پشتیبانی نمایند. توصیه اکید ما به صاحبان شرکتهای تازه تاسیس در المان این است که از شروع به فعالیت خود حتما یک مشاور مالیاتی را در کنار خود داشته باشند.

قوانین بین المللی : بعضی اوقات مشکلات بالقوه ناشی از یک اختلاف بین المللی در حقوق بین الملل ، با یک قرارداد خوب پیش بینی شده قابل کاهش است. یک وکیل باتجربه بین المللی در حوزه تجارت به شما کمک می کند تا مشکلات حقوقی  احتمالی را در قراردادهای پیش رو در نظر داشته باشید و راه کارهای قانونی حل و فصل این نوع از مشکلات را از پیش بدانید . عقد قراردادهای تجاری علاوه بر تبحر در موضوعاع تجارت بین الملل نیاز به اشراف در حوزه های حقوقی دارد .توصیه میکنیم که درفت قرارداد را قبل از امضای نهایی به رویت مشاوران حقوق برسانید .

قوانین مالیاتی :  قوانین مالیاتی تقسیم بندیهای متفاوتی دارد که از آنجمله است قوانین مالیات کیفری ، مالیات بر ارث ،  قوانین مالیات بین المللی ، حسابرسی مالیاتی و غیره. مشاوران ما می توانند در خصوص قوانین حسابداری ، قانون مالیات بر درآمد ، قانون مالیات بر ارزش افزوده ، قانون مالیات شرکت ها و مالیات بر املاک شما را راهنمایی نمایند ، همچنین می توانند پس از ثبت شرکت در آلمان در خصوص برنامه ریزی مالیاتی به شما مشاوره و پشتیبانی مفصلی ارائه نمایند. داشتن یک برنامه مالیاتی دقیق متناسب با میزان پیش بینی شده فروش در بیزینس پلن شرکت به شما کمک خواهد کرد تا در طول یک سال مالی ، کنترل ارقام مالیاتی شرکت را در دست داشته باشید و از پرداخت هزینه های گزاف پیش گیری نمایید.

حقوق مهاجرت : ثبت شرکت در آلمان به منظور دریافت اقامت آلمان مستلزم دریافت مشاوره حقوقی صحیح و اطلاع از قوانین مهاجرت ، قوانین اقامت و قوانین شهروندی می باشد . اگر قصد دریافت مجوز اقامت دائم در آلمان را از طریق خود اشتغالی دارید با ما تماس بگیرید تا متناسب با فعالیت اقتصادی و توانمندی و تجربه ای که دارید مناسب ترین راه را به شما معرفی نماییم.  فراموش نکنید که ثبت شرکت در آلمان صرفا ابزاری است برای دریافت اقامت اما به تنهایی کافی نیست . پروسه دریافت اقامت در آلمان از طریق ثبت شرکت مستلزم داشتن مقدماتی است و نیاز به برنامه ریزی دارد که از مهمترین آنها توانمندی و دانش شخص متقاضی و جذابیت بیزینس پلن پیشنهادی به اداره مهاجرت و بازرگانی آلمان خواهد بود .  

پس از ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت ممکن است با موضوعات حقوقی متفاوت دیگری نظیر قوانین بانکی ، دریافت وام، صدور ضمانتنامه ها ، مدیریت دارایی ها و غیره مواجه باشید که نیاز به دریافت مشاوره دارد. کارشناسان حقوقی ما آمادگی دارند تا در هر یک از این حوزه ها به شما ارائه خدمت نمایند.

خدمات

مشاوره واردات و صادرات در آلمان

خدمات مشاوره بازرگانی بیشتر برگرفته از تجارب شخصی اینجانب در واردات و صادرات کالا طی سال‌های طولانی درزمینه های مختلف شامل خرید و فروش  انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ، ابزار آلات ، قطعات یدکی ، مواد اولیه ، مواد معدنی ، غلات ، تجهیزات پزشکی ، قطعات مخابراتی ، لوازم بهداشتی و آرایشی و‌غیره است  .

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت GmbH در آلمان یک پروسه حقوقی بمنظور شروع به فعالیت قانونی در کشور می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای زندگی در آلمان برخوردار شود.

دریافت اقامت آلمان

از طريق دريافت اين نوع از اقامت شما مي توانيد از مزاياي زندگي در آلمان نظير راه اندازي كسب و كار ، استفاده از خدمات بيمه درمان ، بيمه بازنشستگي ، گشايش حساب بانكي ، تحصيل فرزندان در مدارس ، استفاده از خدمات فاينانس بانكها و بسياري از مزاياي ديگر برخوردار شويد .

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی مناسب می باشد.در واقع تمدید اقامت متقاضی و تبدیل آن از اقامت موقت به اقامت دائم برخورداری از مستقیما با ترازهای مالی تنظیم شده توسط حسابدار شما مرتبط می باشد .

خدمات حقوقی در آلمان

خدماتی است که جهت تسريع در روند پرونده اقامت به متقاضيان ارائه مي شود تا همگام با ارتباط مستمر با اداره بازرگاني ، اداره مهاجرت  و سفارت المان در ايران ، امور مربوطه با دقت و بدون تاخير دنبال شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

بمنظور ثبت شركت در آلمان و دريافت اقامت نياز به آدرس ثبتي معتبر مي باشد . همچنين ضروري است تا نامه نگاريها و دريافت و ارسال پاكات و همچنين پاسخگويي به تلقتها از طريق فردي مسئول انجام شود .