خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

دريافت آدرس ثبتی و خدمات دفتري

بمنظور ثبت شركت در آلمان و دريافت اقامت نياز به آدرس ثبتي معتبر مي باشد . همچنين ضروري است تا نامه نگاريها و دريافت و ارسال پاكات و همچنين پاسخگويي به تلقتها از طريق فردي مسئول انجام شود .

در شروع به ثبت شركت تا گرفتن اقامت ضرورتي به صرف هزينه زياد جهت أجاره دفتر و يا استخدام نيروي كار وجود ندارد و متقاضي مي تواند از فضاي مشترك براي شروع به فعاليت خود استفاده نمايد.

در آلمان براي هر موضوع كاري ارسال نامه از طريق پست  مرسوم است و لذا صندوق پستي شركت ها بصورت منظم و روزانه نياز به وارسي دارد . عدم پاسخ به بعضي از نامه ها و يا عدم پرداخت فاكتور هايي كه از طريق پست دريافت مي شود مي تواند تبعات حقوقي جبران ناپذيري را به همراه داشته باشد ، لذا ضروري است تا اين مهم توسط فردي قابل اعتماد كه حضور فيزيكي مستمر در محل شركت دارد انجام شود .

از سويي ضروري است تا اسناد مالي شركت شامل فاكتورهاي صادره ، فاکتور های دريافتي و مدارك مربوط به هزينه هاي شركت در زمان مقرر به حسابدار و مشاور مالياتي ارسال شود .

مجموعه اين خدمات را مي توانيد هم زمان با ثبت شركت و درخواست اقامت از ما دريافت نماييد.

جهت دريافت اطلاعات تكميلي تماس حاصل فرماييد.

خدمات

مشاوره واردات و صادرات در آلمان

خدمات مشاوره بازرگانی بیشتر برگرفته از تجارب شخصی اینجانب در واردات و صادرات کالا طی سال‌های طولانی درزمینه های مختلف شامل خرید و فروش  انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ، ابزار آلات ، قطعات یدکی ، مواد اولیه ، مواد معدنی ، غلات ، تجهیزات پزشکی ، قطعات مخابراتی ، لوازم بهداشتی و آرایشی و‌غیره است  .

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت GmbH در آلمان یک پروسه حقوقی بمنظور شروع به فعالیت قانونی در کشور می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای زندگی در آلمان برخوردار شود.

دریافت اقامت آلمان

از طريق دريافت اين نوع از اقامت شما مي توانيد از مزاياي زندگي در آلمان نظير راه اندازي كسب و كار ، استفاده از خدمات بيمه درمان ، بيمه بازنشستگي ، گشايش حساب بانكي ، تحصيل فرزندان در مدارس ، استفاده از خدمات فاينانس بانكها و بسياري از مزاياي ديگر برخوردار شويد .

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی مناسب می باشد.در واقع تمدید اقامت متقاضی و تبدیل آن از اقامت موقت به اقامت دائم برخورداری از مستقیما با ترازهای مالی تنظیم شده توسط حسابدار شما مرتبط می باشد .

خدمات حقوقی در آلمان

خدماتی است که جهت تسريع در روند پرونده اقامت به متقاضيان ارائه مي شود تا همگام با ارتباط مستمر با اداره بازرگاني ، اداره مهاجرت  و سفارت المان در ايران ، امور مربوطه با دقت و بدون تاخير دنبال شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

بمنظور ثبت شركت در آلمان و دريافت اقامت نياز به آدرس ثبتي معتبر مي باشد . همچنين ضروري است تا نامه نگاريها و دريافت و ارسال پاكات و همچنين پاسخگويي به تلقتها از طريق فردي مسئول انجام شود .