مطالب کوتاه

اقتصاد آلمان

اقتصاد آلمان

اقتصاد آلمان

آلمان عضو موسس اتحادیه اروپا و منطقه یورو است. اقتصاد آلمان یک بازار اقتصادی و اجتماعی بسیار توسعه یافته است.  این کشور صاحب بزرگترین اقتصاد ملی در اروپا است،  به لحاظ تولید ناخالص داخلی (GDP ) دارای رتبه چهارم در جهان است. به نقل از صندوق بین المللی پول در سال 2017 اقتصاد آلمان 28  درصد  اقتصاد منطقه یورو را تشکیل داده است.

انواع شرکتها در آلمان

انواع شرکتها در آلمان

آلمان دارای دهها هزار مشاغل است  .از شرکت های  تجاری کوچک گرفته تا شرکتهای بزرگ . در حقیقت  اقتصاد برجسته آلمان مدیون مشاغل کوچک و متوسط ​​(SME.)است . دولت آلمان برای ایجاد انواع مشاغل صرف نظر از این که یک آلمانی موسس آن باشد و یا یک فرد خارجی  بسیار استقبال می کند.

انواع شرکت ها در آلمان عبارتند از :

بزرگترین صنایع آلمان

بزرگترین صنایع آلمان

بزرگترین شرکت های آلمانی به لحاظ ترنور عبارتند از :

Volkswagen

این تولید کننده اتومبیل با دوازده برند خود در بازار از جمله بزرگترین شرکتهای آلمانی است. در سال 2018 ، شرکت مستقر در ولفسبورگ 655000 نفر را استخدام کرد ، 236 میلیارد یورو فروش داشت و 10.8 میلیون وسیله نقلیه را روانه بازار کرد .در بازار جهانی فقط شرکت تویوتا ژاپن است که می تواند در این سطح قرار گیرد.

شرکت های کوچک و متوسط در اروپا

شرکت های کوچک و متوسط در اروپا

شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) ا اغلب به عنوان ستون فقرات اقتصاد اروپا نامیده می شوند و منابع بالقوه شغلی و رشد اقتصادی را فراهم می کنند.

یش از 95 درصد از همه شرکت ها در اروپا، شرکت های کوچک و متوسط ​هستند. در آلمان، 99.6 درصد از همه شرکت هایی که مالیات بر ارزش افزوده پرداخت می کنند  SME هستند و نزدیک به 60 درصد از کل کارکنان در این شرکت ها کار می کنند.

فرهنگ تجارت در آلمان

فرهنگ تجارت در آلمان

اساس فرهنگ کسب و کار در آلمان بر برنامه ریزی و کمال گرایی بنها نهاده شده است.  روابط تجاری بسیار رسمی است و نظم ، حریم خصوصی و درستکاری از ارزش های بنیادی است . سلسله مراتب مدیریتی در شرکتها مورد احترام است و فرایند تصمیم گیری در راس شرکت انجام می شود.

چهارده دلیل برای ایجاد کسب و کار و زندگی در المان

چهارده دلیل برای ایجاد کسب و کار و زندگی در المان

چهارده دلیل برای شروع به  کسب و کار و زندگی در آلمان

 آلمان با بیش از 4،029 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی ، نیروی محرکه اقتصاد جهان است. انتظار می رود که اقتصاد آلمان در دو سال آینده حدود 2 درصد رشد داشته باشد و پیش بینی می شود که رشد اقتصادی در طول 20 تا 50 سال آینده بین 0.7٪ و 1.75٪ باشد و این عملکرد اقتصادی مداوم و قوی، رشد چشمگیری را در درازمدت برای کسب و کارهایی که در این کشور ایجاد می شود فراهم خواهد کرد.