مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

خدمات

موضوع اصلی خدمات ما در آلمان مشاوره خريد صنعتی و راه اندازی دفاتر تجاری و دریافت اقامت آلمان برای متقاضیانی است که دارای فعالیت اقتصادی هستند. هدفمند بودن، داشتن دانش و تجربه کافی در یک فعالیت اقتصادی مشخص، داشتن توان مالی قابل قبول، داشتن یک برنامه منسجم و استراتژی برای سه سال آینده و داشتن انگیزه کافی برای مهاجرت از الزامات ورود به مقوله ثبت شرکت در آلمان است.

شما از شروع به اقدام جهت ثبت شرکت در آلمان تا بعد از راه اندازی شرکت نوپای خود می توانید از خدمات ما در حوزه های مختلف به شرح زیر برخوردار شوید:

مشاوره خرید صنعتی

خدمات مشاوره اینجانب بیشتر برگرفته از تجارب شخصی طی سال‌های طولانی در پروسه تامین کالا و تجهیزات توسط صنایع  بزرگ و کوچک  در بخش  ماشین آلات ، ابزار آلات، قطعات یدکی، مواد اولیه، مواد معدنی و‌ غیره است.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می‌باشد که بر اساس آن متقاضی می‌تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت می تواند مزایای زندگی در آلمان نظير راه اندازی كسب و كار، استفاده از خدمات بيمه درمانی، بيمه بازنشستگی، گشايش حساب بانکی، تحصيل فرزندان در مدارس و دانشگاه های آلمان و اروپا، استفاده از خدمات فاينانس بانک ها و بسياری از مزايای ديگر را برای شما به ارمغان بیاورد.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان یکی از موضوعاتی‌ست که با ثبت شرکت در این کشور اهمیت پیدا می کند. ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم برخورداری از خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی دقیق است.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس قوانین کسب و کار، قوانین تجارت، قوانین بانکداری، قوانین قرارداد ‌های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان از دیگر خدمات گروه ماست. شما پس از ثبت شرکت در آلمان و بویژه بندر هامبورگ نیاز به یک دفتر اداری برای رسیدگی به امور اداری، دریافت و ارسال نامه ها دارید. از آنجایی که این امکان برای شما وجود ندارد، ما اقدام به ارائه خدمات ویرچوال آفیس در آلمان کرده ایم.

مشاور خرید صنعتی و صادرات در آلمان

دریافت هر گونه مشاوره در زمینه خرید صنعتی  از آلمان بویژه در بخش صادرات تجهیزات صنعتی، قطعات یدکی، لوازم پزشکی، تجهیزات خطوط دارو سازی، لوازم بهداشتی و آرایشی و غیره. همچنین واردات مواد اولیه به آلمان، مشاوره در حوزه نقل و انتقالات مالی و بانکی، حمل و نقل و دریافت مجوزهای صادرات و واردات.

ثبت شرکت در آلمان

شامل تنظیم اساسنامه در دفاتر اسناد رسمی، گشایش حساب بانکی، دریافت شماره ثبت شرکت و کدهای مالیاتی، عضویت شرکت در اتاق بازرگانی.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

شامل تنظیم بیزینس پلن، دریافت وقت سفارت، مشاوره در زمینه چگونگی تنظیم مدارک جهت ارائه به سفارت، تنظیم فرم درخواست اقامت بلند مدت، دریافت اقامت موقت و دائم متقاضی.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

خدمات ثبت دفاتر مالی شرکت، مشاوره مالیاتی، تنظیم ترازنامه و Financial analysis توسط حسابداران و مشاوران مالیاتی خبره.

خدمات حقوقی در آلمان

در زمینه امور مربوط به اقامت، قراردادهای تجاری، حقوق کیفری، حقوق مهاجرت و غیره توسط وکلای پایه یک.

خدمات بیمه در آلمان

در خصوص صدور بیمه نامه های درمان، بیمه نامه های بازنشستگی، بیمه نامه های مسئولیت و غیره توسط کارشناسان خبره.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

شامل ارائه آدرس، صندوق پستی، خطوط تلفن و فاکس ، دریافت و ارسال پاکت ها.

ثبت شرکت در هامبورگ به شما کمک خواهد کرد تا از امکانات این بندر در موضوعات لجستیک و خدمات مالی و بانکی به خوبی بهره برداری نمایید. بندر هامبورگ بعنوان بزرگترین بندر تجاری در آلمان و سومین در اروپا مرکز فعالیت معتبر ترین شرکت های بین المللی است و شما می توانید با ثبت شرکت در هامبورگ به این شبکه بزرگ بپیوندید.