مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

درباره من

  • شاهین شاکری

   • متولد ۱۳۴۹ تهران
   • فارغ التحصیل دانشکده علوم اقتصاد و حسابداری
   • دانش آموخته دوره های تخصصی در موضوعات مرتبط با تجارت بین الملل 
   • مشاور در خرید صنعتی  
   • مشاور و مذاکره کننده در دریافت نمایندگی از شرکت های خارجی 
   • ارائه دهنده خدمات ویرچوآل آفیس در بندر تجاری هامبورگ 
   • ارائه دهنده خدمات دریافت اقامت موقت و دائم در آلمان از طریق ثبت شرکت
  •  

ثبت شرکت در آلمان می تواند بیشترین شانس را برای دریافت اقامت و ایجاد یک تجارت سودمند برای شما به ارمغان آورد. شرکت شما قادر خواهد بود که در حوزه تولید و صادرات انواع محصولات از آلمان و واردات انواع مواد اولیه یا مواد غذایی به این کشور فعالیت نماید. شما می توانید پس از ثبت شرکت در آلمان صادر کننده انواع تجهیزات صنعتی، محصولات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات غذایی و صدها موضوع دیگر باشید و یا وارد کننده مواد اولیه، مواد معدنی، سنگ های تزئینی، خشکبار و غیره. همه اینها بستگی به این دارد که تا به امروز چه نوع فعالیت اقتصادی را انجام داده اید، چه تجاربی دارید و تا چه میزان به توسعه فعالیت های اقتصادی خود علاقه مند هستید. این فعالیت تجاری فقط محدود به کشور آلمان نیست. با ثبت شرکت در بندر تجاری هامبورگ شما قادر خواهید بود که بدون محدودیت با همه دنیا داد و ستد نمایید و از فرصت های پیش رو برای رشد بیزینس خود بهره برداری نمایید. اما رسیدن به این نتایج مستلزم این است که از شروع قدم های خود را به درستی بردارید.

با یک جستجوی ساده در گوگل با لیست بلندی از اشخاص و شرکت ها مواجه خواهید شد که برای خدمات ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت آلمان تبلیغات گسترده ای انجام داده اند، لطفا قبل از انتخاب مشاور این سوالات را از خود بپرسید:

 • آیا این اشخاص یا شرکتها با مبانی تجارت آشنایی دارند؟
 • آیا از دانش و تجربه کافی در شرکت داری و بازرگانی خارجی و برخوردارند؟
 • آیا می توانند به استناد تجربه و دانش شما در تجارتی که در ایران دارید به شما مشاوره صحیحی بدهند؟
 • آیا می توانند شانس موفقیت شما را به درستی تخمین بزنند؟

 

دقت بفرمایید که شما به یک پکیج کامل برای موفقیت نیاز خواهید داشت. ثبت شرکت فقط محدود به انجام امور اداری در دفتر خانه های آلمان نیست. تهیه اساسنامه شرکت و اختصاص یک آدرس پستی در آلمان کار دشواری نیست. آنچه بیش از همه برای شما اهمیت دارد دریافت مشاوره حرفه ای در مسیری است که در آن قدم گذاشته اید. این مشاوره شامل موضوعات گوناگونی است که می توانید در بخش خدمات در همین وب سایت ملاحظه فرمائید.

لطفا از طریق تکمیل فرم درخواست، ایمیل، واتساپ و یا خط تلفن رایگان از ایران با من در تماس باشید.

امیدوارم بتوانم با در اختیار گذاشتن بخشی از تجارب خود در موفقیت شما سهیم باشم.

با آرزوی شادکامی برای شما

شاهین شاکری

مشاوره خرید صنعتی

خدمات مشاوره اینجانب بیشتر برگرفته از تجارب شخصی طی سال‌های طولانی در پروسه تامین کالا و تجهیزات توسط صنایع  بزرگ و کوچک  در بخش  ماشین آلات ، ابزار آلات، قطعات یدکی، مواد اولیه، مواد معدنی و‌ غیره است.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می‌باشد که بر اساس آن متقاضی می‌تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت می تواند مزایای زندگی در آلمان نظير راه اندازی كسب و كار، استفاده از خدمات بيمه درمانی، بيمه بازنشستگی، گشايش حساب بانکی، تحصيل فرزندان در مدارس و دانشگاه های آلمان و اروپا، استفاده از خدمات فاينانس بانک ها و بسياری از مزايای ديگر را برای شما به ارمغان بیاورد.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان یکی از موضوعاتی‌ست که با ثبت شرکت در این کشور اهمیت پیدا می کند. ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم برخورداری از خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی دقیق است.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس قوانین کسب و کار، قوانین تجارت، قوانین بانکداری، قوانین قرارداد ‌های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان از دیگر خدمات گروه ماست. شما پس از ثبت شرکت در آلمان و بویژه بندر هامبورگ نیاز به یک دفتر اداری برای رسیدگی به امور اداری، دریافت و ارسال نامه ها دارید. از آنجایی که این امکان برای شما وجود ندارد، ما اقدام به ارائه خدمات ویرچوال آفیس در آلمان کرده ایم.