مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

مقالات

شرکت سهامی در آلمان

شرکت سهامی در آلمان

شرکت سهامی در آلمان یا Aktiengesellschaft که به اختصار AG نامیده می‌شوند، یکی از انواع شرکت‌ها در آلمان است که قصد داریم در این مقاله بیشتر درباره آن اطلاعات کسب کنیم. اگر شما هم به کسب اطلاعات در خصوص شرکت‌های سهامی در آلمان علاقه دارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

ثبت شرکت در آلمان؛ GmbH یا UG؟ کدام بهتر است؟

ثبت شرکت در آلمان؛ GmbH یا UG؟ کدام بهتر است؟

یکی از سوالاتی که همواره ذهن متقاضیان ثبت شرکت در آلمان را به خود مشغول می‌کند، این است که کدام یک از انواع شرکت‌های با مسئولیت محدود GmbH و یا UG برای ثبت و تأسیس مناسب‌تر هستند؟ در این مقاله به طور ویژه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

وقت سفارت آلمان برای ثبت شرکت

وقت سفارت آلمان برای ثبت شرکت

وقت سفارت آلمان برای ثبت شرکت موضوع دیگری‌ست که در ذهن متقاضیان ثبت شرکت در آلمان بعنوان یک پرسش مطرح می‌شود. وقت سفارت برای ثبت شرکت و اخذ ویزا (روادید) پس از آن موضوع مهمی‌ست که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آلمان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آلمان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آلمان موضوعی‌ست که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. بدون شک یکی از دغدغه‌های متقاضیان ثبت شرکت در آلمان همواره موضوع مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در آلمان است. با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ بعنوان یکی از شهرهای تجاری-اقتصادی مطرح در آلمان، اروپا و حتی سراسر جهان می‌تواند گزینه‌ی مناسبی در جهت پیشبرد اهداف تجاری و اقتصادی شما باشد. همچنین شما با ثبت شرکت در هامبورگ که به نوعی همان ثبت شرکت در آلمان است، از مزایای بی‌شماری که در انتظار شماست، بهره‌مند خواهید بود.

ثبت شعبه شرکت در آلمان

ثبت شعبه شرکت در آلمان

ثبت شعبه شرکت در آلمان یکی از راه‌های گسترش کسب‌وکار و آغاز فعالیت تجاری و اقتصادی در این کشور و همچنین در بازار جهانی است. در این مقاله قصد داریم تا مقوله ثبت شعبه شرکت در آلمان را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

تاسیس شرکت در آلمان

تاسیس شرکت در آلمان

تاسیس شرکت در آلمان شروع مسیری است که برای شما مقدمات کسب درآمد و شروع یک زندگی جدید با استانداردی مناسب را فراهم خواهد کرد. ما در این مسیر در کنار شما هستیم تا با اتکاء به سالها تجربه در حوزه بازرگانی خارجی به شما جهت راهبری و نگهداری شرکت نوپای خود در آلمان یاری رسانیم.

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا در شرایطی که برخی از کشورهای اروپایی مثل آلمان از بهترین شرایط کار و تجارت برخوردار هستند، می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای متقاضیان ثبت شرکت در اروپا جهت راه‌اندازی کسب‌وکار، فعالیت در بازارهای بین‌المللی، کسب سود بیشتر و حتی اخذ اقامت برای خود و خانواده باشد.

ثبت شرکت در خارج

ثبت شرکت در خارج

ثبت شرکت در خارج از کشور و فعالیت در بازارهای بین‌المللی یکی از دغدغه‌های فعالان اقتصادی ایرانی در این روزهاست. هرچند ثبت شرکت در خارج از کشور با توجه به مزایا و موقعیت‌های بسیاری که می‌تواند ایجاد کند، بسیار وسوسه‌انگیز بنظر می‌رسد اما به همان اندازه نیز می‌تواند بسیار سخت و استرس‌زا باشد؛ اگر اطلاعات لازم و کافی در این زمینه نداشته باشید!

اقامت از طریق ثبت شرکت

اقامت از طریق ثبت شرکت

اقامت از طریق ثبت شرکت می‌تواند مزایای زندگی در یک کشور خارجی نظير راه اندازی كسب ‌وكار در بازار جهانی، استفاده از خدمات بيمه درمانی، بيمه بازنشستگی، گشايش حساب بانکی، تحصيل فرزندان در مدارس و دانشگاه های معتبر بین‌المللی، استفاده از خدمات فاينانس بانک‌ها و بسياری از مزايای ديگر را برای شما به ارمغان بیاورد.

معایب ثبت شرکت در آلمان

معایب ثبت شرکت در آلمان

معایب ثبت شرکت در آلمان احتمالاً تیتر بحث برانگیزی باشد و ذهن را درگیر می‌کند که چگونه ممکن است که ثبت شرکت در یکی از بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار می‌تواند دارای معایب باشد! با این حال در این مقاله به بررسی معایب ثبت شرکت در آلمان می‌پردازیم.

مزایای ثبت شرکت در آلمان

مزایای ثبت شرکت در آلمان

مزایای ثبت شرکت در آلمان را پیشتر در مقالات گوناگون مورد بررسی قرار دادیم اما به دلیل اهمیت این موضوع، در مقاله‌ای جداگانه به آن خواهیم پرداخت. مزایای ثبت شرکت در آلمان آنچنان متعدد و جذاب هستند که هر فعال تجاری و اقتصادی را به ثبت شرکت در آلمان ترغیب کند.

ثبت شرکت GmbH در آلمان

ثبت شرکت GmbH در آلمان

ثبت شرکت GmbH در آلمان یکی از بهترین انواع ثبت شرکت در آلمان جهت راه اندازی تجارت‌های نوپا هستند. همچنین شرکت‌های GmbH یا شرکت‌های با مسئولیت محدود در آلمان در مقایسه با شرکت‌های LLC در آمریکا، Ltd در انگلستان و یا Pty در استرالیا از مزایای بیشتری برخوردار هستند.

وکیل ثبت شرکت در آلمان

وکیل ثبت شرکت در آلمان

وکیل ثبت شرکت در آلمان یک شخص حقیقی یا یک مجموعه حقوقی‌ست که با وکالت از سمت شما فرایند ثبت شرکت در آلمان را برای شما پیگیری می‌کنند. استفاده از دانش و تجربیات یک فرد خبره و آشنا با مقوله ثبت شرکت در آلمان و سایر موضوعات وابسته به آن بدون شک بسیار می‌تواند گره‌گشا باشد.

شرایط ثبت شرکت در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان موضوعی‌ست که قصد داریم به صورت تمام و کمال در این مقاله به آن بپردازیم. از آنجایی‌که خدمات اصلی مجموعه ما ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است، آماده‌ایم تا دانش و تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.