مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان از دیگر خدمات گروه ماست. شما پس از ثبت شرکت در آلمان و بویژه بندر هامبورگ نیاز به یک دفتر اداری برای رسیدگی به امور اداری، دریافت و ارسال نامه ها دارید. از آنجایی که این امکان برای شما وجود ندارد، ما اقدام به ارائه خدمات ویرچوال آفیس در آلمان کرده ایم.

 

چرا به خدمات ویرچوال آفیس در آلمان نیاز است؟

به هنگام ثبت شرکت در بندر تجاری هامبورگ، اولین نیازی که وجود دارد داشتن یک آدرس قانونی و معتبر و حضور فردی مسئول و آگاه به امور اداری و دفتری در این آدرس جهت دریافت و ارسال نامه ها و مدارک شرکت است. از شروع به ثبت شرکت مدارک زیادی از طریق پست ارسال خواهد شد. بخشی از این مدارک به منظور اطلاع رسانی از روند قانونی ثبت شرکت، برخی در رابطه با عضویت شرکت در اتاق بازرگانی و برخی در رابطه با دریافت کدهای مالیاتی و غیره است.

عمده مکاتبات مهم فی‌مابین شرکت و اتاق بازرگانی، بانک ها، دفاتر مالیاتی، حسابدار، شرکت های بیمه و... از طریق پست انجام می شود. یک نسخه از فاکتورهای صادره بنام شرکت همیشه از طریق پست دریافت خواهد شد. لازم است بدانید که برای پرداخت هر فاکتور تاریخ مشخصی از طرف فروشنده یا ارائه دهنده خدمات اعلام می شود و شرکت موظف است در همان بازه زمانی نسبت به پرداخت اقدام نماید. در صورت عدم پرداخت، نامه های بعدی با تیتر "یادآوری" و احتمالا با افزایش مبلغی به فاکتور به دلیل جریمه عدم پرداخت در زمان مقرر صادر می شود. بنابراین ضروری است که تمام پاکت های دریافتی بنام شرکت به فوریت بازگشایی شده و به هر موضوع به دقت پاسخ داده شود.

 

یکی از بزرگترین مزیت‌های ثبت شرکت در آلمان، امکان دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است که در مطلب زیر بیشتر در مورد آن توضیح داده‌ایم.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

مزایای خدمات ویرچوال آفیس

استفاده از خدمات ویرچوال آفیس مزایای دیگری هم به همراه دارد. برای یک شرکت نوپا و تازه تاسیس در آلمان نیازی به اجاره یک دفتر مستقل و استخدام نیرو از شروع به فعالیت وجود ندارد. برای شرکتی که در ابتدای پروسه راه اندازی قرار دارد، اجاره یک دفتر مستقل و استخدام نیروی دفتری هزینه بر است. پیشنهاد ما این است که حداقل برای سال اول فعالیت و تا اتمام پروسه دریافت اقامت موقت برای مدیر عامل شرکت، از خدمات ویرچوآل آفیس استفاده شود، به این ترتیب در پرداخت هزینه های ماهیانه صرفه جویی قابل توجهی انجام خواهد شد. دلیل دیگر اینکه در پکیج پیشنهادی ما به متقاضیان کلیه خدمات و از جمله خدمات ویرچوال آفیس، هم زمان و در یک قرارداد واحد انجام می شود. ضرورت انجام آن، این است که پروسه ثبت شرکت و دریافت اقامت مستلزم انجام مکاتبات فراوانی فی‌مابین ادارات و سازمان های گوناگون با فرد متقاضی است لذا حضور کارشناسان ما در آدرس ثبتی شرکت جهت رسیدگی به نامه نگاری ها الزامی است.

معمولاً پس از گذشت یک سال از تاریخ ثبت شرکت و دریافت اقامت مدیرعامل و همزمان با حضور مدیر عامل در آلمان ممکن است نیاز به اجاره یا خرید یک دفتر مستقل و استخدام نیرو ایجاد شود. بدیهی است با گذشت زمان و اشراف بیشتر به شرایط قادر خواهید بود با برنامه ریزی مناسب اقدامات اینچنینی را جهت تثبیت شرکت تازه تاسیس خود بکار گمارید. استخدام نیروهای کارآمد و یافتن دفاتر تجاری در متراژ مختلف و در نقاط مختلف شهر کار دشواری نیست و از طریق بنگاه های مختلف انجام پذیر است. آنچه در شروع به فعالیت شرکت شما بیشتر مورد نیاز است دریافت خدماتی است که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه و ریسک پروسه های قانونی و اداری شرکت نوپای شما را در کنار دریافت اقامت به سرانجام برساند. حمایت شما در این بازه زمانی و عبور موفقیت آمیز از آن مهم ترین مسئولیت ما خواهد بود.

 

از دیگر خدماتی که باید پس از ثبت شرکت در آلمان از آن بهره ببرید، خدمات حقوقی و  حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان است که داشتن اطلاعات در این زمینه خالی از لطف نیست.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان 

 

مجموعه خدمات ما در بخش ویرچوال آفیس

تلاش ما بر این است تا مجموعه نیازمندی های شما را جهت تکمیل پروسه ثبت شرکت و دریافت اقامت در یک پکیج واحد انجام دهیم. پراکندگی استفاده از این خدمات برای شما دردسر آور است. این پروسه آمیخته ای است از انجام امور اداری و حقوقی و دریافت مشاوره صحیح در نحوه راه اندازی یک دفتر تجاری و دریافت اقامت از طریق ارائه یک بیزینس پلن کارآمد که با پشتوانه سالها تجربه در حوزه بازرگانی خارجی و بهره مندی از مشاوره وکلای حقوقی و مالیاتی در آلمان می تواند شانس شما را در رسیدن به اهدافتان افزایش دهد. در این راستا شما می توانید از مجموعه خدمات ما در بخش ویرچوال آفیس به شرح زیر بهره مند شوید:

  • تخصیص آدرس جهت ثبت شرکت
  • امکان استفاده از شماره های تلفن و فاکس
  • پاسخگوئی به تماس های تلفنی شرکت، دریافت و ارسال پیام ها
  • دریافت پاکت ها و نامه های شرکت و ارسال تصویر نامه از طریق ایمیل
  • راهنمایی در خصوص اقدامات اداری مورد نیاز و انجام برخی از آنها در حد امکان

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس حاصل فرمایید و یا با ثبت درخواست مشاوره از طریق فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تماس با ما

 

تماس با دفتر از ایران

۸۸۸۷۱۸۰۸ - ۸۸۸۷۱۸۷۵ - ۸۸۶۵۶۴۷۱

خط ویژه جهت تماس رایگان با آلمان : ۴۱۹۹۵

تماس با واتس اپ : 00491605360268

 

مشاوره خرید صنعتی

خدمات مشاوره اینجانب بیشتر برگرفته از تجارب شخصی طی سال‌های طولانی در پروسه تامین کالا و تجهیزات توسط صنایع  بزرگ و کوچک  در بخش  ماشین آلات ، ابزار آلات، قطعات یدکی، مواد اولیه، مواد معدنی و‌ غیره است.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می‌باشد که بر اساس آن متقاضی می‌تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت می تواند مزایای زندگی در آلمان نظير راه اندازی كسب و كار، استفاده از خدمات بيمه درمانی، بيمه بازنشستگی، گشايش حساب بانکی، تحصيل فرزندان در مدارس و دانشگاه های آلمان و اروپا، استفاده از خدمات فاينانس بانک ها و بسياری از مزايای ديگر را برای شما به ارمغان بیاورد.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان یکی از موضوعاتی‌ست که با ثبت شرکت در این کشور اهمیت پیدا می کند. ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم برخورداری از خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی دقیق است.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس قوانین کسب و کار، قوانین تجارت، قوانین بانکداری، قوانین قرارداد ‌های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان از دیگر خدمات گروه ماست. شما پس از ثبت شرکت در آلمان و بویژه بندر هامبورگ نیاز به یک دفتر اداری برای رسیدگی به امور اداری، دریافت و ارسال نامه ها دارید. از آنجایی که این امکان برای شما وجود ندارد، ما اقدام به ارائه خدمات ویرچوال آفیس در آلمان کرده ایم.