ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود.

 

ثبت شرکت در آلمان با مسئولیت محدود (GmbH)

ثبت شرکت در آلمان به صورت های مختلفی انجام می شود که مناسب ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و یا همان GmbH می باشد. حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در آلمان با مسئولیت محدود ۲۵۰۰۰ یورو و متوسط زمان لازم برای انجام آن ۴۵ روز کاری است. مبلغ سرمایه پس از واریز به حساب شرکت می تواند به صورت آزادانه توسط صاحب یا صاحبان شرکت جهت توسعه فعالیت ها مورد استفاده قرارگیرد. پرداخت سرمایه می تواند تحت شرایط خاص در دو مرحله انجام شود.

 

یکی دیگر از خدمات گروه ما حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان است که داشتن اطلاعات در این زمینه خالی از لطف نیست.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

 

پروسه ثبت شرکت در آلمان

پس از انتخاب نام شرکت و استعلام جهت اطمینان از آزاد بودن نام انتخابی، اساسنامه شرکت توسط دفتر اسناد رسمی در آلمان تنظیم خواهد شد. متقاضی بمنظور امضا اسناد و مدارک باید در دفتر خانه اسناد رسمی در آلمان حضور یابد و یا از طریق سفارت آلمان در ایران تایید امضا خود را به همراه وکالت ارسال نماید.

تکمیل پروسه ثبت شرکت در آلمان مستلزم گشایش حساب بانکی، انتقال سرمایه شرکت، صدور کد HRB یا همان شماره ثبت شرکت، عضویت در اتاق بازرگانی و صدور کدهای مالیاتی است. نام تمام موسسان در ثبت تجاری وارد می شود و صاحبان شرکت فقط به اندازه سهام خود در شرکت مسئولیت خواهند داشت. اساسنامه شرکت شامل مجموعه ای از فعالیت ها می باشد که متقاضی متناسب با تخصص و تجربه خود به آنها خواهد پرداخت. شرکت می تواند شامل یک مدیر عامل و سهام‌داران متعدد باشد.

همچنین برای ثبت شرکت در آلمان نیاز به آدرس قانونی و‌ دفتر فیزیکی می باشد. دریافت به موقع مدارک از طریق پست و متقابلاً ارسال پاسخ مناسب در زمان مقرر حائز اهمیت است؛ لذا پس از ثبت شرکت در آلمان می بایست که فردی مسئول، کلیه مراسلات شرکت را به دقت کنترل نماید. در این خصوص می توانید از خدمات ویرچوآل آفیس در آلمان برخوردار شوید که گروه ما سالهاست در این زمینه فعالیت می کند.

 

از دیگر خدماتی که باید پس از ثبت شرکت در آلمان از آن بهره ببرید، خدمات حقوقی و خدمات ویرچوال آفیس در آلمان است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی موضوعات زیر کلیک نمایید.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

 

مزایای ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان مزایای زیادی برای صاحب یا صاحبان خود به همراه خواهد داشت که بخشی از این مزایا به شرح زیر می باشد:

  • با ثبت شرکت در آلمان شما صاحب یک شرکت معتبر با برند آلمان خواهید بود که در تجارت بین الملل از اطمینان و اعتبار قابل توجهی برخوردار است.
  • شما می توانید با ثبت شرکت در آلمان از مزایای دریافت اقامت موقت و دائم برای خود و اعضای خانواده برخوردار شوید.
  • شما با ثبت شرکت در آلمان می توانید حساب بانکی در بانک های آلمانی باز کنید و از مزایای دریافت کارت های اعتباری برخوردار شوید.
  • با ثبت شرکت در آلمان شما مالیات بر ارزش افزوده در خریدهای شرکت را در آلمان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا پس می گیرید.
  • با ثبت شرکت در آلمان فرصت اخذ وام از بانک ها با سود ناچیز برای شما امکان پذیر خواهد بود.
  • پس از اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان می توانید از مزایای انواع بیمه های برای خود و اعضای خانواده بهره مند شوید.

 

تجارت در آلمان

روابط تجاری بین آلمان و ایران از دیرباز وجود داشته و علیرغم محدودیت های اخیر همچنان در بسیاری از فیلدهای تجاری این همکاری ها بصورت مستقیم یا غیر مستقیم پا برجاست. کشور آلمان یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان کالا در اتحادیه اروپا و در دنیا می باشد. در سال 2019 بیش از 1317 بیلیون یورو صادرات از آلمان انجام شده است، لذا ثبت شرکت در آلمان با موضوع افزایش صادرات همواره مورد توجه اداره بازرگانی بوده و در صورتی که متقاضی ثبت شرکت در آلمان از دانش و تجربه لازم در حوزه واردات و صادرات برخوردار باشد، می تواند از این فرصت برای راه اندازی یک تجارت موفق در آلمان و دریافت اقامت بهره مند شود.

 

یکی از بزرگترین مزیت‌های ثبت شرکت در آلمان، امکان دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است که در مقاله زیر بیشتر در مورد آن توضیح داده‌ایم.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در آلمان مختص به چه کسانی است؟

توصیه اکید ما به متقاضیان ثبت شرکت در آلمان این است که از یک دانش و تجربه نسبی در حوزه تجارت، خرید و فروش و یا توزیع محصولات در بازار برخوردار باشند تا پس از ثبت شرکت در آلمان بتوانند از پتانسیل ایجاد شده جهت رشد شرکت تازه تاسیس بهره مند شوند.

اگر شما طی سال های گذشته در یکی از حوزه های خرید و فروش ماشین آلات، تجهیزات صنعتی، قطعات یدکی، تجهیزات پزشکی، دارو، لوازم بهداشتی و آرایشی و مکمل های دارویی فعالیت داشته اید و یا اگر صاحب کارخانه ای هستید که برای واردات مواد اولیه و تجهیزات تا به امروز از خدمات شرکت های تریدر استفاده کرده اید، شاید وقت آن فرا رسیده تا با ثبت شرکت خود در آلمان علاوه بر استفاده از مزایای گوناگون و کاهش هزینه های خرید، برای خود و افراد خانواده از دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت بهره مند شوید.

 

ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ بهترین انتخاب در ثبت شرکت در آلمان است. در بین ایالت های آلمان به جرأت می توان گفت که هامبورگ یکی از بهترین مقاصد جهت ثبت شرکت به حساب می آید. وجود بزرگ ترین امکانات بندری و حمل و نقل دریایی در آلمان و سومین در اروپا به همراه سایر امکانات مورد نیاز شرکت های نوپا نظیر شرکت های حمل و نقل، بانک ها و موسسات مالی، اتاق بازرگانی فعال، شبکه حمل و نقل کارآمد، بیزینس سنترها، بورس و غیره می تواند شرایط کار را برای شرکت های تازه تأسیس تسهیل نماید. تجار ایرانی از دیرباز در شهر بندری هامبورگ به امر تجارت مشغول بوده اند. در یکی از بخش های تاریخی و بسیار دیدنی هامبورگ به نام «هافن سیتی» شما شاهد حضور تجار فرش ایرانی هستید که از سالها پیش در این منطقه به واردات فرش دستباف ایران اشتغال دارند.

 

تجارت در هامبورگ

 

چرا ثبت شرکت در آلمان؟

نکته بسیار مهم در خصوص ثبت شرکت در آلمان، هدفمند بودن متقاضی و داشتن یک بیزینس پلن مناسب است. کشور آلمان به دلیل سوابق طولانی تجارت با ایران همواره فرصت های مناسبی را پیش روی تجار و صاحبان صنایع در ایران جهت راه اندازی دفاتر تجاری در این کشور قرار داده است. از دیرباز بسیاری از صنایع کشور در حوزه های معادن و فولاد، خودروسازی، پتروشیمی و... اقدام به ثبت شرکت در آلمان و راه اندازی دفاتر تجاری فعال در این کشور کرده اند. متقاضیان ثبت شرکت در آلمان در صورتی که در حوزه توزیع و یا فروش محصولات واداتی از این کشور صاحب دانش و تجربه باشند، می توانند از این پتانسیل برای فعال نمودن شرکت نوپای خود بهره برداری نمایند.

نکته آخر اینکه ثبت شرکت در آلمان فقط منتهی به ارائه خدمات حقوقی جهت دریافت اقامت در آلمان نیست. ثبت شرکت شروع مسیری است که قرار است برای شما مقدمات کسب درآمد و شروع یک زندگی جدید با استانداردی مناسب را فراهم کند. در این مسیر در کنار شما هستیم تا با اتکا به سالها تجربه در حوزه بازرگانی خارجی به شما جهت راهبری و نگهداری شرکت نوپای خود در آلمان یاری رسانیم.

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس حاصل فرمایید و یا با ثبت درخواست مشاوره از طریق فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تماس با ما

ثبت درخواست مشاوره

لطفا با تکمیل فرم زیر درخواست خود جهت ثبت شرکت در آلمان ، دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در المان و یا درخواست جهت مشاوره بازرگانی را ارسال فرمایید. دربخش مربوط به سوابق فعالیت اقتصادی خلاصه ای از فعالیت های تجاری خود شامل نوع فعالیت ، مدت زمان فعالیت ، سمت و تجارب کاری را توضیح دهید . اگر بعنوان مدیر عامل ، مالک ، سهامداریا مدیر در یک کارخانه یا شرکت بازرگانی مشغول به فعالیت می باشید موارد را توضیح دهید.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
کد امنیتی
این فیلد الزامی است.
مشاوره خرید صنعتی

خدمات مشاوره اینجانب بیشتر برگرفته از تجارب شخصی طی سال‌های طولانی در پروسه تامین کالا و تجهیزات توسط صنایع  بزرگ و کوچک  در بخش  ماشین آلات ، ابزار آلات، قطعات یدکی، مواد اولیه، مواد معدنی و‌ غیره است.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت می تواند مزایای زندگی در آلمان نظير راه اندازی كسب و كار، استفاده از خدمات بيمه درمانی، بيمه بازنشستگی، گشايش حساب بانکی، تحصيل فرزندان در مدارس و دانشگاه های آلمان و اروپا، استفاده از خدمات فاينانس بانک ها و بسياری از مزايای ديگر را برای شما به ارمغان بیاورد.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان یکی از موضوعاتی‌ست که با ثبت شرکت در این کشور اهمیت پیدا می کند. ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم برخورداری از خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی دقیق است.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس قوانین کسب و کار، قوانین تجارت، قوانین بانکداری، قوانین قرارداد ‌های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان از دیگر خدمات گروه ماست. شما پس از ثبت شرکت در آلمان و بویژه بندر هامبورگ نیاز به یک دفتر اداری برای رسیدگی به امور اداری، دریافت و ارسال نامه ها دارید. از آنجایی که این امکان برای شما وجود ندارد، ما اقدام به ارائه خدمات ویرچوال آفیس در آلمان کرده ایم.