مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس قوانین کسب و کار، قوانین تجارت، قوانین بانکداری، قوانین قرارداد ‌های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود.

شما برای ثبت شرکت در آلمان، اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و گاه در مسائل مالی و مالیاتی نیاز به مشاوره های حقوقی خواهید داشت. گروه ما از آنجایی که بر تمام آنچه شما برای ثبت شرکت در آلمان نیاز دارید، اشراف دارد، آماده خدمت رسانی به شماست و خدمات حقوقی در آلمان یکی از این موارد است.

 

ثبت شرکت در آلمان یکی از راه های حرفه ای و انتخابی درست در سرمایه گذاری است که مزیت های فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

ثبت شرکت در آلمان

 

 قوانین کسب و کار در آلمان

در خصوص شرکت‌هایی که با موضوع صادرات کالا از آلمان فعالیت می کنند، یکی از مهم ترین موضوعات حقوقی در پروسه صادرات کالا دریافت مجوز‌های صادراتی است. با حساسیتی که در خصوص حمل کالا با تعرفه ‌های دوال یوز (Dual-use) وجود دارد، ضروری است تا پروسه دریافت مجوز صادرات از بافا (BAFA) در زمان مقرر و به دقت انجام شود تا شرکت را از جرایم احتمالی در خصوص عدم رعایت قوانین حفاظت نماید.

همچنین قبل از هرگونه سرمایه گذاری توسط شرکت نوپای خود در داخل یا خارج از آلمان و یا امضای قرارداد با طرف ‌های خارجی یا داخلی به ویژه اگر مبلغ قرارداد رقم قابل توجهی برخوردار باشد، به شما توصیه می کنیم که حتما از خدمات مشاوره وکلای متخصص ما بهره مند شوید. حضور مشاورین حقوقی ما در قرارداد‌های بین المللی ریسک شما را در امضا قرارداد‌های تجاری کاهش می دهد.

 

قوانین تجارت در آلمان

وکلای حقوقی ما آمادگی دارند تا در زمینه تجارت و همچنین سایر زمینه ‌های حقوقی مرتبط خدمات مشاوره ای جامع و کاملی را به شما ارائه دهند و از منافع قانونی و اقتصادی شرکت تازه تاسیس شما حمایت نمایند. مشاوران حقوقی ما در صورت بروز هر گونه مشکل جهت مطالبات احتمالی جبران خسارت، در کنار شما خواهند بود و خوشبختانه به لطف شبکه گسترده بین المللی و همکاری با سایر موسسات حقوقی ​​در خارج از آلمان این امکان فراهم است تا در موارد بین المللی، از یک منبع واحد، خدمات مشاوره ای خود را ارائه نمایند. وکلای متخصص ما آمادگی دارند تا در صورت بروز هر گونه مشکل در چارچوب روابط پیمانکاری تجاری، وکالت و دفاع از مشتریان خود را در دادگاه‌های آلمان بر عهده بگیرند. 

 

یکی از بزرگترین مزیت‌های ثبت شرکت در آلمان، امکان دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است که در مقاله زیر بیشتر در مورد آن توضیح داده‌ایم.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

قوانین شرکت ها در آلمان

اشراف به قوانین و مقررات مربوط به تغییر ساختاری شرکت ها، ادغام و تقسیم آنها، عزل و نصب مدیران، افزایش یا کاهش سرمایه، سرمایه گذاری مشترک و غیره موضوعاتی است که ممکن است صاحبان شرکت ها پس از ثبت شرکت در آلمان با آنها روبرو باشند. همچنین ممکن است به هر دلیلی بین شرکا اختلاف نظر ایجاد شود که در صورت عدم حل مشکل از طریق مذاکره، وکلای ما می توانند از حقوق شما دفاع نمایند. موضوعات مربوط به انحلال احتمالی شرکت و یا ورشکستگی شرکت نیز از جمله موضوعاتی است که نیاز به مشاوره خواهد داشت. وکلای حقوقی ما در صورت نیاز در همه موارد مذکور پشتیبان شما خواهند بود.

 

حقوق کیفری شرکت ها در آلمان

کارشناسان حقوقی ما در امور مربوط به حقوق کیفری شرکت ها و تخلفات مالیاتی به متقاضیان خود خدمات تخصصی ارائه می دهند. پرونده ‌های مالیاتی از جمله مواردی است که به وفور در دادگاه‌های المان مطرح می شود. دفاع از شرکتها در خصوص پرونده ‌های مالیاتی، با توجه به حضور دادستان‌های ماهر نیاز به تبحر دارد. کارشناسان حقوقی ما می توانند در باره تصمیمات دیوان عالی کشور توضیحات لازم را ارائه دهند و پرونده ‌های کاملاً پیچیده را به شکلی قابل فهم برای متقاضی آماده نموده و در طول مسیر دادرسی از موکل خود پشتیبانی نمایند. توصیه اکید ما به صاحبان شرکت‌های تازه تاسیس در آلمان این است که از شروع به فعالیت خود حتما یک مشاور مالیاتی را در کنار خود داشته باشند.

 

واردات و صادرات کالا  یکی از جذاب ترین موضوعات فعالیت شرکت ثبت شده در آلمان است.  با استفاده از تجارب که در اختیارتان قرار می گیرد، بیش از پیش به موفقیت نزدیک شوید .

مشاوره واردات و صادرات در آلمان

 

قوانین بین المللی

بعضی اوقات مشکلات بالقوه ناشی از یک اختلاف بین المللی در حقوق بین الملل، با یک قرارداد خوب پیش بینی شده قابل کاهش است. یک وکیل باتجربه بین المللی در حوزه تجارت به شما کمک می کند تا مشکلات حقوقی احتمالی را در قرارداد‌های پیش رو در نظر داشته باشید و راه کار‌های قانونی حل و فصل این نوع از مشکلات را از پیش بدانید. عقد قرارداد‌های تجاری علاوه بر تبحر در موضوعات تجارت بین الملل نیاز به اشراف در حوزه ‌های حقوقی دارد. توصیه می کنیم که درفت قرارداد را قبل از امضای نهایی به رویت مشاوران حقوق برسانید.

 

قوانین مالیاتی در آلمان

قوانین مالیاتی تقسیم بندی‌های متفاوتی دارد که قوانین مالیات کیفری، مالیات بر ارث، قوانین مالیات بین المللی، حسابرسی مالیاتی و غیره از آن جمله است. مشاوران ما می توانند در خصوص قوانین حسابداری، قانون مالیات بر درآمد، قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون مالیات شرکت ها و مالیات بر املاک شما را راهنمایی نمایند، همچنین می توانند پس از ثبت شرکت در آلمان در خصوص برنامه ریزی مالیاتی به شما مشاوره و پشتیبانی مفصلی ارائه نمایند. داشتن یک برنامه مالیاتی دقیق متناسب با میزان پیش بینی شده فروش در بیزینس پلن شرکت به شما کمک خواهد کرد تا در طول یک سال مالی، کنترل ارقام مالیاتی شرکت را در دست داشته باشید و از پرداخت هزینه ‌های گزاف پیش گیری نمایید.

 

از دیگر خدماتی که باید پس از ثبت شرکت در آلمان از آن بهره ببرید، خدمات ویرچوال آفیس و حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان است که داشتن اطلاعات در این زمینه خالی از لطف نیست.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

 

حقوق مهاجرت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان به منظور دریافت اقامت آلمان مستلزم دریافت مشاوره حقوقی صحیح و اطلاع از قوانین مهاجرت، قوانین اقامت و قوانین شهروندی می باشد. اگر قصد دریافت مجوز اقامت دائم در آلمان را از طریق خود اشتغالی دارید با ما تماس بگیرید تا متناسب با فعالیت اقتصادی و توانمندی و تجربه ای که دارید مناسب ترین راه را به شما معرفی نماییم. فراموش نکنید که ثبت شرکت در آلمان صرفاً ابزاری است برای دریافت اقامت اما به تنهایی کافی نیست. پروسه دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت مستلزم داشتن مقدماتی است و نیاز به برنامه ریزی دارد که از مهم ترین آنها توانمندی و دانش شخص متقاضی و جذابیت بیزینس پلن پیشنهادی به اداره مهاجرت و بازرگانی آلمان خواهد بود. 

پس از ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت ممکن است با موضوعات حقوقی متفاوت دیگری نظیر قوانین بانکی، دریافت وام، صدور ضمانتنامه ها، مدیریت دارایی ها و غیره مواجه باشید که نیاز به دریافت مشاوره دارد. کارشناسان حقوقی ما آمادگی دارند تا در هر یک از این حوزه ها به شما ارائه خدمت نمایند.

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس حاصل فرمایید و یا با ثبت درخواست مشاوره از طریق فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

 تماس با ما

 

تماس با دفتر از ایران

۸۸۸۷۱۸۰۸ - ۸۸۸۷۱۸۷۵ - ۸۸۶۵۶۴۷۱

خط ویژه جهت تماس رایگان با آلمان : ۴۱۹۹۵

تماس با واتس اپ : 00491605360268

 

مشاوره خرید صنعتی

خدمات مشاوره اینجانب بیشتر برگرفته از تجارب شخصی طی سال‌های طولانی در پروسه تامین کالا و تجهیزات توسط صنایع  بزرگ و کوچک  در بخش  ماشین آلات ، ابزار آلات، قطعات یدکی، مواد اولیه، مواد معدنی و‌ غیره است.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می‌باشد که بر اساس آن متقاضی می‌تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت می تواند مزایای زندگی در آلمان نظير راه اندازی كسب و كار، استفاده از خدمات بيمه درمانی، بيمه بازنشستگی، گشايش حساب بانکی، تحصيل فرزندان در مدارس و دانشگاه های آلمان و اروپا، استفاده از خدمات فاينانس بانک ها و بسياری از مزايای ديگر را برای شما به ارمغان بیاورد.

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان یکی از موضوعاتی‌ست که با ثبت شرکت در این کشور اهمیت پیدا می کند. ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت مستلزم برخورداری از خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی دقیق است.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان مجموعه ای از خدمات است كه توسط وکلای پایه یک در آلمان بر اساس قوانین کسب و کار، قوانین تجارت، قوانین بانکداری، قوانین قرارداد ‌های تجاری و قوانین مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان از دیگر خدمات گروه ماست. شما پس از ثبت شرکت در آلمان و بویژه بندر هامبورگ نیاز به یک دفتر اداری برای رسیدگی به امور اداری، دریافت و ارسال نامه ها دارید. از آنجایی که این امکان برای شما وجود ندارد، ما اقدام به ارائه خدمات ویرچوال آفیس در آلمان کرده ایم.