مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان موضوعی‌ست که قصد داریم به صورت تمام و کمال در این مقاله به آن بپردازیم. از آنجایی‌که خدمات اصلی مجموعه ما ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است، آماده‌ایم تا دانش و تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

موضوع اصلی خدمات ما در آلمان، مشاوره خريد صنعتی و راه اندازی دفاتر تجاری و دریافت اقامت آلمان برای متقاضیانی است که دارای فعالیت اقتصادی هستند. هدفمند بودن، داشتن دانش و تجربه کافی در یک فعالیت اقتصادی مشخص، داشتن توان مالی قابل قبول، داشتن یک برنامه منسجم و استراتژی برای سه سال آینده و داشتن انگیزه کافی برای مهاجرت از الزامات ورود به مقوله ثبت شرکت در آلمان است.

در این مقاله قصد داریم تا شرایط ثبت شرکت در آلمان را بررسی کنیم. پس بدون توضیحات بیشتر به سراغ اصل موضوع می‌رویم.

 

حوزه اصلی و تخصصی گروه ما مشاوره بازرگانی در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است. در این باره بیشتر بدانید.

ثبت شرکت در آلمان

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

شرایط لازم ثبت شرکت در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان آنچنان سخت نیست؛ چرا که دولت آلمان همواره در پی جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به خاک خود است تا از پتانسیل‌های موجود در اقتصاد خود به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شوند. 

به طور کلی شرایط ثبت شرکت در آلمان بیشتر حول هدفمند بودن کسب‌وکار شما و داشتن یک بیزینس پلن قوی در راستای متقاعد کردن دولت آلمان برای اعطای مجوز ثبت شرکت در آلمان است.

به طور کلی ایده کسب‌وکاری که قصد راه‌اندازی و ثبت و تأسیس آن را در آلمان دارید، باید موارد زیر را در بر داشته باشد:

  • ایده تجاری شما، در راستای منافع اقتصادی کشور آلمان باشد و یا نیازی از بازار داخلی این کشور را برآورده سازد.
  • فعالیت تجاری و اقتصادی شما در خاک آلمان در نهایت منجر به نتایج مثبت اقتصادی شود.
  • توانایی تأمین بودجه لازم جهت تحقق اهداف و برنامه تجاری خود را از طریق جذب سرمایه یا اخذ وام داشته باشید.

 

هزینه ثبت شرکت در آلمان یکی از اصلی‌ترین سوالاتی‌ست که ذهن متقاضیان ثبت شرکت در آلمان را به خود مشغول می‌کند. در مقاله زیر با بررسی این موضوع، به شما عزیزان اطلاعات مفیدی داده‌ایم.

هزینه ثبت شرکت در آلمان

 

داشتن یک بیزینس پلن قوی؛ شرط اصلی ثبت شرکت در آلمان

شرط اصلی از شرایط ثبت شرکت در آلمان را می‌توان داشتن یک طرح تجاری مناسب و یا همان بیزینس پلن دانست. طرحی که از طریق آن باید بتوانید از ایده تجاری خود دفاع کنید و مخاطب خود را که خواه یک سرمایه گذار باشد و یا خواه اداره بازرگانی و مهاجرت کشور آلمان، جهت پذیرفتن این طرح مجاب کنید.

در واقع از طریق یک بیزینس پلن مناسب می‌توان به ایده تجاری خود روح بخشید و دیگران را با اهداف، استراتژی و برنامه کسب و کار خود آشنا کرد. نقشه راهی که علاوه بر ارائه به اداره مهاجرت و بازرگانی کشور آلمان، به توسعه تجارت نوپای شما جهت جذب استعداد و سرمایه گذار مناسب کمک خواهد کرد.

ثبت شرکت در آلمان شروع به نوعی از فعالیت تجاری است که به آن خویش‌فرمایی و یا خوداشتغالی (Self employee) گفته می‌شود. شما بنیان‌گذار شرکتی خواهید بود که در آن شرکت به صورت تمام وقت اشتغال خواهید داشت، از آن شرکت حقوق دریافت خواهید کرد و آن شرکت را به سودآوری خواهید رساند. بعنوان بنیان گذار و مدیر یک شرکت نوپا موظف هستید تا اهدافی را تعیین نمایید و برای رسیدن به آن اهداف باید برنامه‌هایی داشته باشید. باید از حضور رقبای خود در بازارهای هدف آگاه باشد و برای رقابت استراتژی داشته باشید. باید بدانید که به چه میزان منابع مالی نیاز دارید و ظرف چه مدت زمانی باید به اهداف خود برسید.

همه این موضوعات بخش های مهمی از بیزینس پلن شما را تشکیل خواهد داد ولی به یاد داشته باشید که یک برنامه تجاری با یک ایده تجاری متفاوت است. یک برنامه تجاری به مخاطب خود اطلاعات دقیقی از مدیران، محصول و خدمات قابل عرضه و میزان کسب درآمد در سال‌های آتی را عرضه می کند. برای نوشتن یک بیزینس پلن موثر ابتدا باید ماموریت خود را به روشنی تعریف نمایید. در چند کلمه و به سادگی بیان نمایید که چرا شرکت شما وجود دارد، چه خدماتی را ارائه می‌دهد و این خدمات را به چه کسانی ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید در مورد تیم رهبری شرکت، کارمندان و موقعیت مکانی شرکت نام ببرید و مزایای رقابتی که موفقیت شما در تجارت را رقم خواهد زد، شرح بدهید.

 

مجموعه‌ی ما با سابقه‌ی سال‌ها فعالیت موفق و قانونی در زمینه ثبت شرکت در آلمان، به ویژه ثبت شرکت در هامبورگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است. شما با انتخاب ما از مزایای تنظیم یک بیزینس پلن حرفه‌ای متناسب با فعالیت شرکت نوپای خود در آلمان بهره مند خواهید شد.

بیزینس پلن ثبت شرکت در آلمان