مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ بعنوان یکی از شهرهای تجاری-اقتصادی مطرح در آلمان، اروپا و حتی سراسر جهان می‌تواند گزینه‌ی مناسبی در جهت پیشبرد اهداف تجاری و اقتصادی شما باشد. همچنین شما با ثبت شرکت در هامبورگ که به نوعی همان ثبت شرکت در آلمان است، از مزایای بی‌شماری که در انتظار شماست، بهره‌مند خواهید بود.

 

حوزه اصلی و تخصصی گروه ما مشاوره بازرگانی در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است. در این باره بیشتر بدانید.

ثبت شرکت در آلمان

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

درباره هامبورگ بیشتر بدانید

بندر تجاری هامبورگ به لحاظ اهمیت و وسعت به عنوان اولین بندر در آلمان و پس از بندر نوتردام در هلند و آنتورب در بلژیک سومین در اروپا می‌باشد. در سال 1990 میلادی حجم تجارت این بندر 61 میلیون تن بود که تا سال 2016 میلادی حجم تجارت این کشور بیش از دو برابر شد و به 138.2 میلیون تن رسید و در سال 2018 میلادی هم بیش از 135 میلییون تن بار در این بندر جابه‌جا شده است.

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین است که دارای قلمرویی به وسعت 292 مایل مربع (755 کیلومتر مربع) می‌باشد؛ یعنی هامبورگ دو برابر پاریس و هفت برابر لندن وسعت دارد!

بندر هامبورگ مهم‌ترین قطب حمل و نقل شمال اروپا است. این بندر سهم بزرگی در تجارت و واردات و صادرات اروپا دارد و موقعیت خود را به عنوان یک رابط اصلی برای جریان تجارت بین قاره‌ای تثبیت نموده است. این امر به ویژه در مورد حمل و نقل بار به و از خاور دور، کشورهای اروپای شرقی و کشورهای دریای بالتیک صدق می‌کند.

موفقیت بندر هامبورگ ریشه در خدمات و امکانات بسیار خوبی دارد که برای مشتریان خود فراهم می‌کند و همچنین نزدیکی آن با بسیاری از بازارهای کلیدی اروپا و مراکز صنعتی.

به عنوان مثال، ترمینال کانتینر Altenwerder (CTA) از نظر بهره‌وری و زیرساخت‌های لجستیکی در اروپا بی‌نظیر است. خدمات قابل اعتماد بندر و پیوندهای حمل و نقل عالی به مناطق شمالی قاره اروپا، مزیت تعیین‌کننده‌ای نسبت به رقبای اروپای شمالی خود، یعنی بنادر آنتورپ، برمن، روتردام، ویلهلمشاون و زیبرگ دارد.

همچنین کانال حمل و نقل رودخانه البه در سال‌های آینده توسعه بیشتری خواهد یافت تا بتواند حجم ترافیک روزافزون و همچنین نسل جدید کشتی‌های کانتینر را تأمین کند. سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در زیرساخت‌های زمینی مستقر در بندر و همچنین در مسیرهای حمل و نقل آن به داخل قاره اروپا در دست انجام است.

این شهر با نزدیک به یک میلیون و هفتصد هزار نفر جمعیت، پس از برلین، پرجمعیت‌ترین شهر آلمان است. هامبورگ یک شهر ایالتی است، یعنی یکی از شانزده ایالت آلمان نیز به‌شمار می‌آید. هامبورگ و برمن در واقع، تنها شهرهای آلمانی هستند که هنوز چیزی از استقلال قرون وسطایی خود را دارند. این شهر در بسیاری از حوزه‌های عمومی و خصوصی ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را حفظ کرده و به روند استانداردسازی نپرداخته است و این موضوع همواره موجب افتخار ساکنین این شهر بوده است.

هامبورگ یک شهر بین المللی است که با تعداد زیادی از کشورها ارتباط دارد و دارای کنسولگری بیشتری نسبت به هر شهر دیگری در جهان است. حمل و نقل و تجارت در طول قرن‌ها شاهرگ حیاتی این شهر بوده است. جای تعجب نیست که بندر آن مهم‌ترین ویژگی این شهر است.

این شهر در طول جنگ جهانی دوم به شدت آسیب دید اما هم‌اکنون با طبیعتی زیبا و مملو از دریاچه‌ها، پارک‌ها و حومه‌های سرسبز و یک زندگی پر جنب و جوش در میان بسیاری از شهرهای توریستی دنیا از جاذبه‌های منحصربه‌فردی برخوردار است.

هامبورگ در کنار جاذبه‌های توریستی یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری اروپا محسوب می‌شود و به همین دلیل می‌تواند اولین انتخاب برای تجاری باشد که مایل به شروع فعالیت‌های تجاری در این کشور هستند.

 

تاسیس شرکت در آلمان شروع مسیری است که برای شما مقدمات کسب درآمد و شروع یک زندگی جدید با استانداردی مناسب را فراهم خواهد کرد.

تاسیس شرکت در آلمان

 

چرا ثبت شرکت در هامبورگ؟

ثبت شرکت در هامبورگ بهترین انتخاب در ثبت شرکت در آلمان است. در بین ایالت‌های آلمان به جرأت می‌توان گفت که هامبورگ یکی از بهترین مقاصد جهت ثبت شرکت به حساب می‌آید. وجود بزرگ‌ترین امکانات بندری و حمل و نقل دریایی در آلمان و سومین در اروپا به همراه سایر امکانات مورد نیاز شرکت‌های نوپا نظیر شرکت‌های حمل و نقل، بانک‌ها و موسسات مالی، اتاق بازرگانی فعال، شبکه حمل و نقل کارآمد، بیزینس سنترها، بورس و غیره می‌تواند شرایط کار را برای شرکت‌های تازه تأسیس تسهیل نماید. تجار ایرانی از دیرباز در شهر بندری هامبورگ به امر تجارت مشغول بوده‌اند. در یکی از بخش‌های تاریخی و بسیار دیدنی هامبورگ به نام «هافن سیتی» شما شاهد حضور تجار فرش ایرانی هستید که از سال‌ها پیش در این منطقه به واردات فرش دستباف ایران اشتغال دارند.

 

ثبت شعبه شرکت در آلمان یکی از راه‌های گسترش کسب‌وکار و آغاز فعالیت تجاری و اقتصادی در این کشور و همچنین در بازار جهانی است. در مقاله زیر قصد داریم تا مقوله ثبت شعبه شرکت در آلمان را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

ثبت شعبه شرکت در آلمان

 

هافن سیتی هامبورگ

هافن سیتی یک منطقه مسکونی در بخش هامبورگ-میت، هامبورگ، آلمان، اروپا است. این شهر در جزیره گراسبروک رودخانه الب، در منطقه بندر سابق هامبورگ واقع شده است. هافن سیتی به طور رسمی در سال 2008 تأسیس شد و همچنین شامل منطقه تاریخی Speicherstadt است که از سال 2015 با Kontorhausviertel مجاور آن در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. نقطه عطف اصلی هافن سیتی سالن کنسرت Elbphilharmonie است.

در معنای محدودتر، هافن سیتی هامبورگ یک پروژه بازسازی شهری است که در آن منطقه "Grosser Grasbrook" بندر آزاد سابق هامبورگ با هتل‌ها، مغازه‌ها، ساختمان‌های اداری و مناطق مسکونی جدید احیاء می‌شود. این پروژه از نظر وسعت (تقریباً 2.2 کیلومتر مربع) بزرگ‌ترین پروژه توسعه شهری در اروپا در نظر گرفته می‌شود. با کاهش اهمیت اقتصادی بنادر آزاد در عصر تجارت آزاد اتحادیه اروپا، کشتی‌های کانتینری بزرگ و افزایش امنیت مرزی، اندازه بندر آزاد هامبورگ کاهش یافت و منطقه فعلی هافن سیتی را از محدودیت‌های خود رها کرد.

پس از توسعه کامل، منطقه هافن سیتی خانه حدود 12000 نفر و محل کار 40000 نفر خواهد بود. چشم انداز تکمیل محدود نیست، اما احتمالاً بین سال‌های 2025 و 2030 خواهد بود.

کار ساخت و ساز در سال 2003 آغاز شد و در سال 2009 بخش اول پروژه توسعه شهری با تکمیل محله Dalmannkai / Sandtorkai - که اولین مرحله از پروژه هافن سیتی است، به پایان رسید. به گفته مسئول توسعه و تجاری سازی هافن سیتی، نیمی از طرح جامع زیربنای ساخت سازه در حال حاضر تکمیل شده است، در حالی که نیمی دیگر یا در حال ساخت است یا در مراحل آماده سازی ساخت و ساز است.

 

ثبت شرکت در خارج از کشور با توجه به مزایا و موقعیت‌های بسیاری که می‌تواند ایجاد کند، بسیار وسوسه‌انگیز بنظر می‌رسد اما به همان اندازه نیز می‌تواند بسیار سخت و استرس‌زا باشد؛ اگر اطلاعات لازم و کافی در این زمینه نداشته باشید!

ثبت شرکت در خارج

 

مزایای ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ مزایای زیادی برای صاحب یا صاحبان خود به همراه خواهد داشت که بخشی از این مزایا به شرح زیر است:

  • با ثبت شرکت در هامبورگ شما صاحب یک شرکت معتبر با برند آلمان خواهید بود که در تجارت بین الملل از اطمینان و اعتبار قابل توجهی برخوردار است.
  • شما می‌توانید با ثبت شرکت در هامبورگاز مزایای دریافت اقامت موقت و دائم آلمان برای خود و اعضای خانواده برخوردار شوید.
  • شما با ثبت شرکت در هامبورگ می‌توانید حساب بانکی در بانک‌های آلمانی باز کنید و از مزایای دریافت کارت‌های اعتباری برخوردار شوید.
  • با ثبت شرکت در هامبورگ شما مالیات بر ارزش افزوده در خریدهای شرکت را در آلمان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا پس می‌گیرید.
  • با ثبت شرکت در هامبورگ فرصت اخذ وام از بانک‌ها با سود ناچیز برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.
  • پس از اقامت از طریق ثبت شرکت در هامبورگ می‌توانید از مزایای انواع بیمه‌های برای خود و اعضای خانواده بهره‌مند شوید.

 

شرایط ثبت شرکت در آلمان آنچنان سخت نیست؛ چرا که دولت آلمان همواره در پی جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به خاک خود است تا از پتانسیل‌های موجود در اقتصاد خود به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شوند.

شرایط ثبت شرکت در آلمان

 

ثبت شرکت در هامبورگ مختص به چه کسانی است؟

توصیه اکید ما به متقاضیان ثبت شرکت در آلمان این است که از یک دانش و تجربه نسبی در حوزه تجارت، خرید و فروش و یا توزیع محصولات در بازار برخوردار باشند تا پس از ثبت شرکت در هامبورگ بتوانند از پتانسیل ایجاد شده جهت رشد شرکت تازه تاسیس بهره‌مند شوند.

اگر شما طی سال های گذشته در یکی از حوزه‌های خرید و فروش ماشین آلات، تجهیزات صنعتی، قطعات یدکی، تجهیزات پزشکی، دارو، لوازم بهداشتی و آرایشی و مکمل‌های دارویی فعالیت داشته‌اید و یا اگر صاحب کارخانه‌ای هستید که برای واردات مواد اولیه و تجهیزات تا به امروز از خدمات شرکت‌های تریدر استفاده کرده‌اید، شاید وقت آن فرا رسیده تا با ثبت شرکت خود در هامبورگ علاوه بر استفاده از مزایای گوناگون و کاهش هزینه‌های خرید، برای خود و افراد خانواده از دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت بهره‌مند شوید.