مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

چند مکان تجاری مناسب برای تجارت

چند مکان تجاری مناسب برای تجارت

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا کسب و کارها و بازاریابی آنها نیز دستخوش تغییر شوند. مکان های مناسب برای تجارت نیز همواره مطابق با تکنولوژی تغییر می کنند. در این مقاله به معرفی چند مکان تجاری مناسب برای تجارت می پردازیم.

بازاریابی در دنیای امروز تغییر کرده و شخصی تر شده است. مردم در جستجوی راحتی بیشتری هستند و شما نمی توانید از مشتری خود انتظار داشته باشید که به سمت شما بیاید. این شما هستید که باید بارها و بارها به سوی مشتریان خود بروید و اجازه ندهید که نظر مشتری به سمت و سوی برندی دیگر جلب شود. فراموش نکنید که هیچ تجارتی انحصاری نیست و مشتریان شما انتخابات های فراوانی را پیش رو دارند. بیزینس شما باید به گونه ای به مشتری عرضه شود که به راحتی بتواند محصولات یا خدمات شما را خریداری نماید.

 

حوزه اصلی و تخصصی گروه ما ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است. در این باره بیشتر بدانید.

ثبت شرکت در آلمان

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

محل کسب و کار نقشی مهمی را در تجارت ایفا می کند. روند مدیریت کسب و کار بطور دائم در حال تغییر است و در این بین با ظهور بازاریابی آنلاین، موقعیت کسب و کارها به لحاظ مکانی هم تغییر کرده است. امروزه به دلیل استفاده بیشتر از اینترنت و تلفن های هوشمند دسترسی به اینترنت نسبت به گذشته تا چهار برابر افزایش یافته است.

در این نوشتار به طور خلاصه به چند مکان تجاری مهم اشاره می کنیم که هر بیزینسی برای موفقیت باید در آنها حضور داشته باشد و از پتانسیل این مکان ها حداکثر بهره برداری را به انجام رساند.

 

7 مکان تجاری مهم برای موفقیت در تجارت

بهترین مکان های برای موفقیت در تجارت در دنیای امروز به شرح زیر هستند:

  • وب سایت

شما به وب سایتی نیاز دارید که بتواند به معرفی بیزینس، محصولات و خدمات شما بپردازد. فضایی که بازدید کنندگان بتوانند از آن طریق با فعالیت شما آشنا شده و با شما در تماس باشند. این فضا می تواند با استفاده از تکنیک های SEO در مقایسه با وب سایت های معمولی به صورت حرفه ای تر طراحی شود و مخاطب بیشتری را به خود جلب نماید.

 

از دیگر خدماتی که باید پس از ثبت شرکت در آلمان از آن بهره ببرید، خدمات حقوقی و خدمات ویرچوال آفیس در آلمان است. با کلیک بر لینک های زیر با این خدمات آشنا می شوید.

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

 

  • دایرکتوری های آنلاین

اگر شما در دایرکتوری های آنلاین حضور ندارید این بدان معنی است که فرصت دیده شدن توسط شمار زیادی از مشتریان را از دست خواهید داد. دایرکتوری های آنلاین یکی از با ارزش ترین فضاهای تجاری در دنیای امروز هستند که بصورت حرفه ای محصولات و خدمات مختلف را در گروه های کالایی طبقه بندی شده، در معرض دید میلییون ها بازدید کننده قرار می دهند. دایرکتوری های آنلاین یکی از بهترین ابزارها برای منابع یابی توسط خریداران محسوب می شوند.

 

 

  • مشترکین ایمیل

داشتن مشترکین ایمیل و بروز رسانی آنها با جدید ترین پیشنهادات و همچنین اطلاع رسانی به آنها در خصوص توسعه فعالیت های شرکت، راهی هوشمندانه برای استفاده از بازاریابی از طریق ایمیل می باشد. وب سایت هایی نظیر eBay،Snapdeal و سایر پورتال هایی که به فروش محصولات آنلاین مشغول هستند، با جذب مشتری از طریق ایمیل بخش عمده ای از تجارت خود را هدایت می کنند. گرچه بازاریابی از طریق ایمیل برای محصولات مصرفی کمتر از سایر محصولات استفاده می شود اما در صورت استفاده صحیح می تواند یکی از مناسب ترین وسایل ارتباطی با مشتریان باشد.

 

همانطور که از نام بازار انبوه (Mass Market) مشخص است، این نوع بازار به بازاری گفته می شود که عمومی است و متعلق به مصرف کنندگان در گروه های سنی مختلف، سبک زندگی متفاوت و ترجیحات متفاوت است.

بازار انبوه (Mass Market)

 

  • موبایل و SMS

اگرچه بازاریابی پیام کوتاه قدری قدیمی شده است، اما هنوز هم روش هایی وجود دارد که می توان از SMS به عنوان یک تاکتیک بسیار هوشمندانه در بازاریابی استفاده کرد. بعنوان مثال هنوز هم بسیاری از رستوران های زنجیره ای و یا رسانه های مد از SMS برای اطلاع رسانی به مشتریان خود در خصوص محصولات جدید استنفاده می کنند و یا در بخش خدمات بعد از فروش خودرو، از طریق ارسال SMS آخرین وضعیت تعمیراتی یا سرویس خودرو را به اطلاع صاحبان آن ها می رسانند.

 

  • مراکز خرید

مشتریان شما در جستجوی بیشترین راحتی برای خریدهای روزمره و استفاده از سرگرمی های مورد نظر هستند. در این میان استفاده از مراکز خرید می تواند در وقت آنها صرفه جویی ایجاد کند و به دلیل رقابتی که در عرضه کالا در این مراکز وجود دارد، کالاهای مورد نیاز را با قیمت ارزان تری در اختیار آنها قرار دهد. اگر شما بتوانید از فضای یک مرکز خرید برای عرضه محصولات خود استفاه کنید، بی شک ارتباطات بیشتری را با مشتریان بالقوه در بازار ایجاد خواهید نمود.

 

  • بازارهای هدفمند

در جایی که جایگاه کالاهای مصرفی مراکز خرید می باشد، محصولات تجاری می توانند در بازار هدف مورد نظر خود حضور پیدا کنند. بعنوان مثال نمایندگی فروش تهویه مطبوع و قطعات یدکی با حضور در یک منطقه صنعتی می تواند بازار بزرگ تری را پوشش دهد. نزدیک بودن به بازار هدف موجب می شود که فروش کالا بصورت خودکار انجام شود.

 

واردات و صادرات کالا یکی از جذاب ترین موضوعات فعالیت شرکت ثبت شده در آلمان است. با استفاده از تجاربی که در اختیارتان قرار می گیرد، بیش از پیش به موفقیت نزدیک شوید.

مشاوره واردات و صادرات در آلمان

 

  • ذهن مردم

مهمترین ابزار برای ثبت شدن برند شما در ذهن مردم تبلیغات و ارتباطات بازاریابی است. اگر می خواهید تا مشتریان برند شما را با سایر برندها جایگزین کنند، باید تبلیغ کنید. قراردادن یک نام تجاری به روشی صحیح در ذهن مشتری در شرایط رقابتی امروز ضروری است. شما بعنوان یک فروشنده باید در جایی حضور داشته باشید که مشتری در آنجا آماده خرید است. همیشه به یاد داشته باشیم که موقعیت کسب و کار شما در موفقیت آن بسیار تاثیرگذار است.