مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

وکیل ثبت شرکت در آلمان

وکیل ثبت شرکت در آلمان

وکیل ثبت شرکت در آلمان یک شخص حقیقی یا یک مجموعه حقوقی‌ست که با وکالت از سمت شما فرایند ثبت شرکت در آلمان را برای شما پیگیری می‌کنند. استفاده از دانش و تجربیات یک فرد خبره و آشنا با مقوله ثبت شرکت در آلمان و سایر موضوعات وابسته به آن بدون شک بسیار می‌تواند گره‌گشا باشد.

با بررسی پرونده افرادی که متأسفانه نتوانستند موفق به ثبت شرکت در آلمان شوند و یا نتوانستند امتیازاتی نظیر اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت را به دست آورند، به یک نتیجه می‌توان رسید و آن عدم آشنایی کامل آنها با قوانین و مقررات فرایند ثبت شرکت در آلمان و عدم استفاده از دانش و تجربیات یک وکیل ثبت شرکت در آلمان بوده است.

از این رو، بهره‌مندی از یک وکیل برای ثبت شرکت در آلمان و یا اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت شاید در نگاه اول صرفاً یک هزینه باشد اما بدون کمک وکیل ثبت شرکت در آلمان دستیابی موفقیت آمیز به اهداف، اگر نگوییم غیرممکن، بسیار سخت خواهد بود و استفاده از وکیل ثبت شرکت در آلمان باعث کاهش برخی هزینه‌ها شده و باعث جلوگیری از اتلاف وقت ارزشمند شما خواهد شد.

مجموعه ما با سابقه‌ی سال‌ها تجربه در حوزه ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت آماده همکاری با شما عزیزان متقاضی ثبت شرکت در آلمان می‌باشد. حضور مجموعه ما بعنوان وکیل ثبت شرکت در آلمان در ده‌ها پرونده موفقیت آمیز دلیل اعتماد شما عزیزان به ماست.

 

حوزه اصلی و تخصصی گروه ما مشاوره بازرگانی در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است. در این باره بیشتر بدانید.

ثبت شرکت در آلمان

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

چرا به وکیل ثبت شرکت در آلمان نیاز داریم؟

ثبت شرکت در آلمان یکی از راه‌های توسعه کسب‌وکار و تجارت در سطح بین‌المللی و همچنین یکی از راه‌های اخذ اقامت آلمان برای موسس شرکت و خانواده وی است. پیشتر و در مقالات مختلف به بحث پیرامون ثبت شرکت در آلمان پرداخته‌ایم و شرایط ثبت شرکت در آلمان را نیز بررسی کرده‌ایم. اصلی‌ترین سد راه متقاضیان ثبت شرکت در آلمان، داشتن یک بیزینس پلن قوی و مناسب در جهت جلب نظر مساعد دولت این کشور برای اعطای مجوز ثبت شرکت شماست.

طبیعتاً بنیان‌گذاران بهترین افرادی هستند که می‌توانند بیزینس پلن کسب‌وکار خود را تدوین کنند اما در مقوله ثبت شرکت در یک کشور خارجی بخصوص آلمان، صرفاً داشتن یک دید تجاری و بیزنسی کارساز نیست؛ بله شما باید با فرهنگ و اقتصاد آلمان آشنا باشید تا بتوانید بیزینس پلنی را ارائه کنید که به هیچ عنوان دولت آلمان و ادارات مربوطه نتوانند کوچک‌ترین ایرادی را به آن وارد کنند.

استفاده از وکیل ثبت شرکت در آلمان در واقع بهره‌مندی از یک شخص یا یک مجموعه آگاه به شرایط هر لحظه کشور آلمان است که می‌توانند شما را در گام به گام فرایند ثبت شرکت در آلمان همراهی و همیاری کنند.

 

هزینه ثبت شرکت در آلمان یکی از اصلی‌ترین سوالاتی‌ست که ذهن متقاضیان ثبت شرکت در آلمان را به خود مشغول می‌کند. در مقاله زیر با بررسی این موضوع، به شما عزیزان اطلاعات مفیدی داده‌ایم.

هزینه ثبت شرکت در آلمان

 

وظایف وکیل ثبت شرکت در آلمان

پیشتر نیز گفته شد که لزوم استفاده از وکیل ثبت شرکت در آلمان بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید بدون وکیل این کارها را انجام دهید اما کدام عقل سلیم و منطق درستی استفاده از دانش و تجربیات را در کاری که از اهمیت بسیاری برخوردار است و بارها توسط افراد دیگر به طرز موفقیت آمیز انجام شده است را رد می‌کند؟

استفاده از یک وکیل ثبت شرکت در آلمان برای شما آسایش خاطر بیشتری را به ارمفان خواهد آورد؛ چرا که شما با اعطای وکالت به وی، بار وظایف و مسئولیت‌های بسیاری را از دوش خود برمی‌دارید. وظایفی که وکیل ثبت شرکت در آلمان مسئولیت انجام موفقیت آمیز آنها را بر عهده می‌گیرد، عبارتند از:

  • تنظیم اساسنامه در دفاتر اسناد رسمی
  • گشایش حساب بانکی
  • دریافت شماره ثبت شرکت و کدهای مالیاتی
  • عضویت شرکت در اتاق بازرگانی.
  • تنظیم بیزینس پلن
  • دریافت وقت سفارت
  • مشاوره در زمینه چگونگی تنظیم مدارک جهت ارائه به سفارت
  • تنظیم فرم درخواست اقامت بلندمدت
  • دریافت اقامت موقت و دائم متقاضی

مجموعه ما با بیش از یک دهه سابقه درخشان آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. علاوه بر وظایف وکیل ثبت شرکت در آلمان که در بالا ذکر شد، مجموعه ما خدمات قابل توجه دیگری را نیز ارائه می‌کند:

خدمات مشاوره خرید صنعتی و صادرات در آلمان

هرگونه مشاوره خرید صنعتی از آلمان بویژه در بخش صادرات تجهیزات صنعتی، قطعات یدکی، لوازم پزشکی، تجهیزات خطوط داروسازی، لوازم بهداشتی و آرایشی و غیره. همچنین واردات مواد اولیه به آلمان، مشاوره در حوزه نقل و انتقالات مالی و بانکی، حمل و نقل و دریافت مجوزهای صادرات و واردات.

 

حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان

خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی در آلمان نظیر ثبت دفاتر مالی شرکت، مشاوره مالیاتی، تنظیم ترازنامه و Financial analysis توسط حسابداران و مشاوران مالیاتی خبره.

 

خدمات حقوقی در آلمان

خدمات حقوقی در آلمان در زمینه امور مربوط به اقامت، قراردادهای تجاری، حقوق کیفری، حقوق مهاجرت و غیره توسط وکلای پایه یک.

 

خدمات بیمه در آلمان

در خصوص صدور بیمه‌نامه‌های درمان، بیمه‌نامه‌های بازنشستگی، بیمه‌نامه‌های مسئولیت و غیره توسط کارشناسان خبره.

 

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان

خدمات ویرچوال آفیس در آلمان شامل ارائه آدرس، صندوق پستی، خطوط تلفن و فکس، دریافت و ارسال پاکت‌ها.