مشاوره تلفنی رزرو وقت
خدمات ویژه برای شرکت های ثبت شده در آلمان

مقالات

۶ تکنیک هوشمندانه فروش در خرده فروشی

۶ تکنیک هوشمندانه فروش در خرده فروشی

یک فروشنده‌ی خرده فروش چگونه باید بفروشد تا کسب‌وکار خرده فروشی او بتواند در این بازار شدیداً رقابتی به بقای خود ادامه دهد؟ تکنیک های فروشی که یک فروشنده خرده فروشی می‌تواند در فرایند فروش لحاظ کند، کدامند؟ این مقاله به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

ایجاد علاقه در مشتری

ایجاد علاقه در مشتری + ۵ تکنیک ایجاد و حفظ علاقه مشتری

علاقه‌ی مشتری موضوعی بسیار مهم در فرایند فروش است. جلب توجه مشتری می‌تواند در مراحل اولیه انجام شود و دیگر کاری به آن نداشته باشیم اما علاقه‌ی مشتری به محصول باید در تمامی مراحل فروش حفظ شود.

آگاهی از برند

آگاهی از برند (Brand Awareness) چیست؟ چه اهمیتی در برندسازی دارد؟

آگاهی از برند در واقع آشنایی مصرف کننده با یک نام تجاری (برند) یا محصول خاص است. امروزه در دسترس بودن و وجود یک نام تجاری یا برند خاص در ذهن مردم بسیار مهم است.

رضایت مشتری چیست؟

رضایت مشتری چیست؟ چگونه رضایت مشتری را کسب کنیم؟

روش‌های مختلفی برای تعریف مفهوم رضایت مشتری وجود دارد. با این حال، این جمله‌ی بسیار ساده و واضح بهترین تعریف برای رضایت مشتری است: «شما باید سعی کنید تا مشتری خود را تا جایی که ممکن است از برند خود راضی نگه‌دارید.»

۳ روش موثر برای جلب توجه مشتری

۳ روش موثر برای جلب توجه مشتری

یکی از بهترین راه‌ها برای جلب توجه مشتری این است که مشتری را از لحاظ روحی در شرایطی قرار دهید که در آن حداقل وی آماده است تا به محصول شما علاقه نشان دهد. بنابراین چند دقیقه ابتدایی ارائه‌ی محصولتان برای فروش بسیار مهم است.

بازاریابی نفر به نفر

بازاریابی نفر به نفر یا بازاریابی یک به یک (One to One marketing)

بازاریابی نفر به نفر یا بازاریابی یک به یک، ترجمه‌های اصطلاحاتی از قبیل One to One Marketing یا Personalized Marketing هستند که همگی بر یک مفهوم دلالت می‌کنند.

 
فروش بهتر با کمک تئوری AIDAS (مدل آیداس)

فروش بهتر با کمک تئوری AIDAS (مدل آیداس)

تئوری AIDAS یکی از مشهورترین تئوری‌های فروش و زیر بنای آموزش در بسیاری از سازمان‌هاست. تئوری AIDAS با ترکیب سرواژه‌های «توجه» (Attention)، «علاقه» (Interest)، «تمایل» (Desire)، «عمل» (Action) و «رضایتمندی» (Satisfaction) ایجاد شده است.

۷ گام در تجزیه و تحلیل رقبا

۷ گام در تجزیه و تحلیل رقبا

اگر می‌خواهید در این رقابت تنگاتنگ عقب نمانید و کسب‌وکارتان همچنان به فعایت خود ادامه دهد، مهم است که به درستی از تجزیه و تحلیل رقباء اطلاع داشته باشید و این کار را توسط سازمان خود انجام دهید تا از رقبای خود بهتر عمل کنید.

اهداف مدیریت سازمان

اهداف مدیریت سازمان

مدیریت همان چیزی است که سازمان برای عملکرد سالم و بی عیب و نقص به آن نیاز دارد و چندین هدف دارد. در این مقاله قصد داریم تا اهداف مدیریت را عمیق‌تر بررسی کنیم و بفهمیم که چگونه می‌توان اطمینان حاصل کرد که در سازمان به این اهداف توجه می‌شود.

اهمیت رهبری در سازمان

اهمیت رهبری در سازمان

در دنیای بیزینس، «رهبری» می‌تواند تاثیرگذارترین عامل بر روی نتایج حاصل از فعالیت یک سازمان باشد. لذا غیرمنطقی نیست اگر بگوییم که برای هر موفقیت در هر پروژه‌ای، انتخاب یک رهبر با صلاحیت می‌تواند یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های آن سازمان باشد.

گام به گام پروسه تحقیقات بازار

گام به گام پروسه تحقیقات بازار

روند تحقیقات بازار باید به گونه‌ای طراحی شود كه در آن فروش محصولی كه مشتری می‌خواهد، برای شما ارجح باشد و نه محصولی كه شما می‌خواهید مشتری را متقاعد به خرید آن كنید! بنابراین اگر شما می‌خواهید محصولی به طور خودکار به فروش برسد، باید یک فرایند تحقیقات بازار فوق‌العاده داشته باشید.

تحقیقات بازار (Research Marketing) چیست؟

تحقیقات بازار (Research Marketing) چیست؟

تحقیقات بازار همان چیزی است که جهت‌گیری صحیح را به شما ارائه می‌دهد به گونه‌ای که مشتری از شما راضی باشد. همچنین تحقیقات بازار به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی‌ و هدف‌گذاری‌ مناسبی را برای حفظ و گسترش کسب‌ وکارتان اتخاذ کنید.

مدیریت فروش چیست؟ چه نقشی در یک سازمان دارد؟

مدیریت فروش چیست؟ چه نقشی در یک سازمان دارد؟

فروش یکی از ابزارهای تولید ثروت است، اما چرا هر شرکتی نمی‌تواند فروش زیادی داشته باشد؟ یک دلیل ساده این است که فروش کار راحتی نیست و به مهارت‌های خاصی نیاز دارد. در این مقاله به طور خلاصه به موضوع مدیریت فروش خواهیم پرداخت. فرآیندی که به موجب آن شرکت در مورد چگونگی فروش محصولات خود برنامه‌ریزی می‌کند.

بهبود کار گروهی در سازمان

بهبود کار گروهی در سازمان

شما بعنوان مدیریت سازمان می‌توانید کار گروهی را در تیم‌های کاری موجود در سازمانتان نهادینه کنید تا موفقیت سازمان شما تضمین شود. اگر در تیم شما هیچ یک از نمودهای کار گروهی وجود ندارد، مسئولیت ایجاد روحیه تیمی و در نتیجه بهبود کار گروهی در سازمان بر عهده شماست.

اهمیت مذاکره

اهمیت مذاکره و دلایل یادگیری مهارت‌های مذاکره

برای اینکه کسب‌و‌کار شما به موفقیت برسد و در بخش‌های مختلف رشد کند، باید بدانید که چگونه در هزینه‌ها صرفه جویی کنید. یکی از راه‌های صرفه جویی در هزینه، درک اهمیت مذاکره و فراگیری آن در مدیریت کسب‌ وکار است.